Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

BCH/BRL - Bitcoin Cash Brasilian Real

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
2.796,6 -96,4    -3,33%
08:36:39 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Muut
Perusvaluutta:  Bitcoin Cash
Hintavaluutta:  Brasilian Real
  • Volyymi: 362
  • Osto/Myynti: 2.781,3 / 2.790,1
  • Pvä ylin/alin: 2.571,7 - 2.921,9
BCH/BRL 2.796,6 -96,4 -3,33%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1João Victor Gomes111100+254.88%
2Rafael Souza111100+146%
3Marcos Paulo111100+140.38%
4Roberto Gomes111100+138.21%
5Ricardo Maia111100+136.11%
6Julio Lima111100+131.5%
7Marcus Oliveira22150+128.21%
8Carol Rover111100+114.2%
9Jefferson Sousa111100+98.26%
10Alexandro Ferreira333100+98.05%
11Paulo Fernando111100+93.71%
12Rafael Alves22150+93.16%
13Rodrigo Pires111100+91.28%
14Thiago Lima111100+90.76%
15Gustavo Almeida111100+89.79%
16Carlos Arruda111100+89.36%
17Ikaro Soares111100+88.71%
18Thales Rodrigues111100+87.21%
19Lucas Azevedo Amaral111100+83.53%
20Marcelo Oliveira222100+82.58%
21PAULO MENDES111100+80.61%
22Gl Gonçalves111100+79.17%
23saul bemerguy111100+73.68%
24Renan Maxmiliano111100+72.02%
25Altamir da cruz111100+71.19%
26Sidnei Camargo22150+71.15%
27daniel majela111100+68.81%
28João Carlos Pinto111100+64.28%
29ADRIANO MARCOS111100+63.76%
30Rodrigo Peruzatto111100+60.65%
31Janete C. Lorencini111100+59.31%
32Pedro Teixeira111100+59.24%
33Bruno Guimarães111100+58.08%
34Maxwell Alves111100+57.8%
35Lucas Silva111100+55.7%
36julyana santos111100+54.57%
37Van Azevedo111100+54.21%
38jose laercio Silva111100+54.21%
39Juliana Meneses111100+53.54%
40Marcelo Almeida111100+53.35%
41Gustavo Daré111100+52.84%
42Marcio Gravina111100+52.79%
43Flavio Pimentel111100+52.09%
44Lucas Vieira111100+51.65%
45Leonardo Ferreira111100+51.64%
46Guilherme Freitas111100+51.57%
47Key Fukuda111100+51.2%
48moacir serpa111100+49.64%
49Hugo Oliveira77457.14+47.42%
50Darlan Dias111100+45.96%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta BCH/BRL?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!

Valuuttaselain

Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

BCH/BRL MercadoBitcoin -yleiskatsaus

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta BCH/BRL
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse