Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

BTC/AUD - Bitcoin Australian Dollari

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
59.880,1 +1.111,5    +1,89%
20:01:03 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Muut
Perusvaluutta:  Bitcoin
Hintavaluutta:  Australian Dollari
  • Volyymi: 210
  • Osto/Myynti: 59.755,2 / 59.880,0
  • Pvä ylin/alin: 55.000,0 - 59.880,1
BTC/AUD 59.880,1 +1.111,5 +1,89%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Katrina Morris88675+45.09%
2Toby Tồ111100+33.48%
3Travis Smith111100+29.9%
4Harry Laos111100+26.12%
5Patrick Smith111100+25.58%
6Jaba Bit111100+25.39%
7James Dean111100+25.07%
8Shay swinburne111100+24.21%
9Suraj Suraj111100+23.77%
10Carlos zapolski111100+20.96%
11Chazzaa cha111100+18.64%
12John Williams111100+18.54%
13Roger Roi111100+18.48%
14Ashley Shaker111100+18.03%
15Vlad Clinton111100+17.7%
16Yury Tokarev111100+17.27%
17Onder Kimyon111100+17.06%
18Tom Wilson88450+12.81%
19Brock Brock111100+12.04%
20Pedram Shiari222100+11.59%
21ABDUL HASEEB111100+10.32%
22Shubham Aggarwal111100+9.38%
23Callum Farrar111100+9.27%
24Paul Adams111100+8.57%
25Ryan Wallis111100+8.53%
26Darren Walsh22150+8.26%
27Roberto Hart111100+7.73%
28James Sinclair111100+6.81%
29Edgar Diaz111100+6.71%
30Ash paull111100+6.53%
31MAD TV MARK DILATTE111100+5.87%
32Chris Panter111100+5.67%
33Jiyeon Kwon111100+5.2%
34Joshua Farrington111100+4.61%
35Chung Lee111100+3.53%
36Michael Mckeiver111100+3.39%
37Aaron Hill22150+2.48%
38glenn kentwell111100+1.72%
39Amoldeep singh111100+0.67%
40Ferdian Trias Sonjaya111100+0.28%
41husin mohd17171376.47+0.15%
42Michael Hartley111100+0.06%
43Anton Sidorkin11000%
44مهدی رضا Shamorady11000%
45Jhonamar Malimbog55000%
46Tom Conradie11000%
47Yaser Ghafari1100-0.08%
48john williams1100-0.4%
49Dan Sav1100-0.83%
50Joe Steven1100-1.45%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta BTC/AUD?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!

Valuuttaselain

Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

BTC/AUD BTC Markets -yleiskatsaus

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta BTC/AUD
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse