Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

BTC/CAD - Bitcoin Kanadan Dollari

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
73.090,6 -301,9    -0,41%
02:47:29 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Muut
Perusvaluutta:  Bitcoin
Hintavaluutta:  Kanadan Dollari
  • Volyymi: 0
  • Osto/Myynti: 73.090,8 / 73.123,2
  • Pvä ylin/alin: 73.082,2 - 73.461,7
BTC/CAD 73.090,6 -301,9 -0,41%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Diego Armando Guevara Ponce99666.67+203.06%
2Monaliza RAK111100+61.44%
3Mow Value222100+60.95%
4Brandon Dallaire111100+52.31%
5Niel Strydom111100+24.74%
6Rahim Rahimi111100+24.04%
7Sam Azad111100+20.89%
8Dat Bui111100+19.39%
9Donald Wilson111100+17.39%
10Riese Penner111100+16.49%
11PierreOlivier Boucher111100+16.36%
12Ethan Favero111100+16.28%
13James Turnbull111100+14.54%
14Jean Aimare111100+14.12%
15Mo Sidiiq111100+13.74%
16Festus Murimi111100+13.48%
17Paul Matthews222100+13.03%
18Don Kwan22150+12.58%
19Sam Lai111100+12.06%
20Ben Bo111100+11.84%
21Ana Ioanidis33133.33+10.99%
22Paulina Ryabko111100+10.93%
23gurjinder singh1000+10.85%
24Nāte Ťt1000+10.75%
25Mack Keating111100+10.1%
26Ayo Sou111100+9.73%
27Carlos Oliver111100+9.54%
28Anon Anon111100+9.52%
29dunky bc111100+9.22%
30jm landaluce99888.89+8.57%
31bitcoin bear444100+8.39%
32Ali Sabbaghi1000+6.85%
33marc waaa111100+6.38%
34Martina frias terres111100+6.35%
35Hermann Albrecht111100+6.33%
36Kevin Simpson111100+6%
37Mas Geremia111100+5.78%
38Yagnesh Porecha1000+5.77%
39sasa volo111100+5.65%
40Gabriel Morales111100+5.21%
41Roberto Sebestyen111100+5.17%
42Cassandra Cripps1000+4.14%
43Lalégende Franklin444100+3.69%
44Carlos Menezes111100+3.68%
45İsmail Elgün111100+3.61%
46Ian Cousins111100+3.39%
47Justin Clement111100+2.69%
48Nitin Raman111100+2.46%
49Anthony Fers Lidou111100+2.34%
50Kyle Adema111100+1.92%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta BTC/CAD?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!

Valuuttaselain

Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

BTC/CAD Kraken -yleiskatsaus

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta BTC/CAD
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse