Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

LTC/EUR - Litecoin Euro

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
115,83 -1,26    -1,08%
06:42:31 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Muut
Perusvaluutta:  Litecoin
Hintavaluutta:  Euro
  • Volyymi: 12.956
  • Osto/Myynti: 115,83 / 115,89
  • Pvä ylin/alin: 115,83 - 115,83
LTC/EUR 115,83 -1,26 -1,08%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Jay Dee111100+40.4%
2Pit David111100+39.15%
3stef. erc.111100+26.18%
4Bluecvis ZENEO111100+25.89%
5Giuseppe pastorello111100+23.02%
6CryptoWorrior SMD111100+17.9%
7Hermann Albrecht22150+17.61%
8Mustafa Ismail111100+16.16%
9Wilson Oliveira22150+12.5%
10Ahymsa Nino333100+11.21%
11Comedy Stance111100+11.17%
12bitcoin bear111100+5.91%
13Jan Jirasek111100+4.98%
14Galdor Idron33133.33+4.62%
15Josh Boyd111100+1.91%
16Mamado Mama111100+1.43%
17Anita Vacca111100+0.64%
18Sven Jabusch1000-0.27%
19Pavol Hanko1000-0.37%
20Martin Varga1100-1%
21Michael Weston1100-2.61%
22Sven Jabusch1000-4.08%
23Matteo Celentano1100-4.11%
24tygo vis1100-6.04%
25Arnaud Quirin1100-7.81%
26Sergio Fdez Mor1100-8.67%
27Quentin SAUVETRE1100-11.84%
28Bogdan Bob1100-13.43%
29Francesco Crocco1100-17.55%
30Rui Pereira1100-18.52%
31MIRGEN SINAJ1100-19.6%
32andrea puntoriere1100-21.23%
33Quentin Marzin22150-21.37%
34Anatole Sarr1100-21.63%
35Samuel Winder1100-22.48%
36John Smith1100-22.79%
37Ole Furø1100-25.16%
38Pepus Maximus1100-27.92%
39marcos bolaños1100-28%
40erik nuvoloni1100-43.39%
41Maria Eugenia Pérez Díaz1414321.43-53.47%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta LTC/EUR?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!

Valuuttaselain

Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

LTC/EUR Kraken -yleiskatsaus

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta LTC/EUR
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse