Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

ABB Ltd (ABB)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Seuraa instrumentin ABB ADR tuloksia

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
30,75 +0,24    +0,79%
12/08 - Suljettu. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Pörssin sulkemisen jälk.
30,88
+0,13
+0,42%
2:00:00 - Reaaliaikatiedot
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Yhdysvallat
  • Volyymi: 1.289.629
  • Osto/myynti: 30,57 / 30,88
  • Pvä ylin/alin: 30,34 - 30,76
ABB ADR 30,75 +0,24 +0,79%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Zevik Power55360+38.14%
2Mattia Bertoldi111100+35.54%
3husain satani111100+33.26%
4Mike Pieri66466.67+31.13%
5Victor Brajal111100+30.45%
6David Fernández Calleja222100+28.58%
7David Santos Loyaga111100+26.48%
8Darios Nasrolahi22150+20.31%
9Булат Минкашев111100+15.38%
10Eduardo Noya Mouzo111100+15.36%
11Edgar Resendiz111100+14.75%
12Peter Po111100+14.65%
13Zimo Bylka111100+13.42%
14John Odonoghue111100+11.42%
15Ryan Arborio222100+8.89%
16janos mihalik22150+8.01%
17Cem Ce111100+7.51%
18krys horn111100+7.15%
19Konstantinos Solomos111100+5.66%
20Alexandre Bavastro111100+5.42%
21Omar Díez Pérez111100+5.32%
22Marco Tagliani22150+4.9%
23Michael Fanning111100+4.75%
24منتصر مالك111100+4.34%
25Oscar Bergström111100+4.25%
26Anthony Tancinco222100+2.39%
27Giacomo Marinoni1000+2.18%
28jm landaluce111100+1.57%
29Keijo K.K111100+1.54%
30Ivan Semehen111100+1.52%
31Clayton Schindler111100+0.21%
32Kyle Doerner11000%
33Jose Milhazes1100-0.21%
34Karim Sifaoui1100-0.21%
35Thierry JACOB1100-0.58%
36haroene dr1100-0.8%
37jefferson palmeira1100-1.1%
38marc lamy1100-1.22%
39ELLA FRIED1100-1.44%
40Alwin Jackson1100-4.4%
41Asad Sue1100-7.09%
42John Paralikas1100-7.5%
43Irshad Jamal1100-8.31%
44Tsugunari Hachiro1100-8.75%
45Iván Guillén1100-11.67%
46MOHAMED AIT WAKRIM1100-11.76%
47John Wardlaw1100-13.73%
48Juraj Sika1100-14.25%
49Johnatas Dias dos Santos1100-26.29%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

ABB keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta ABB Ltd
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse