Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
🟢 Markkinat ovat nousussa. Jokainen 120K+-yhteisömme jäsen tietää, miten toimia. Sinäkin voit tietää.
Hyödynnä 40 %:n ale
Sulje

Alcon AG (ALCC)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
80,60 -1,10    -1,35%
15:38:52 - Tieto myöhässä. Valuutta CHF ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Sveitsi
ISIN:  CH0432492467 
VALOR:  43249246
  • Volyymi: 126.259
  • Osto/myynti: 80,60 / 80,64
  • Pvä ylin/alin: 80,34 - 81,90
Alcon 80,60 -1,10 -1,35%

ALCC–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Alcon AG -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1George Mueller111100+12.12%
2Michael Zimmermann111100+9.35%
3Christoph Hüsemann222100+8.08%
4Ila Shina222100+7.44%
5Stefano Maggi111100+6.68%
6Salvis Lapins111100+4.83%
7David Costa111100+4.57%
8Krzysztof Olejnik111100+4.16%
9Carlos Fernandez111100+3.08%
10stefano montanari111100+3.03%
11Mirco Buccarello1000+1.46%
12Ernesto Scettrini111100+0.76%
13Gregory Spiess111100+0.55%
14Christian Marclay111100+0.53%
15Adrian Nyffeler111100+0.31%
16Thomas Feuz11000%
17art sil1000-0.29%
18Domenico VELLONE1100-1.94%
19Rainer Posch1000-2.42%
20Jan Hopmans1100-2.73%
21Paolo Dodero2100-3%
22Marcello Breschi1100-3.01%
23Franco Franco1100-3.32%
24peter silvo1100-3.41%
25Gianni Premier1100-4.1%
26Lihua Mao1100-4.18%
27Marcel Jucker1100-4.54%
28Nicola Ciocco1100-4.63%
29euge gouss1000-5.26%
30Thomas Bettermann1100-5.34%
31Nicolas Desprez2200-5.49%
32Jose Manuel Somoza Sieira1100-5.62%
33Anita Vacca1100-7.71%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

ALCC keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Alcon AG
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse