Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Alibaba Group Holdings Ltd ADR (AHLAy)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
92,50 +0,15    +0,16%
15/08 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Saksa
ISIN:  US01609W1027 
S/N:  A117ME
  • Volyymi: 30.464
  • Osto/myynti: 92,45 / 92,70
  • Pvä ylin/alin: 90,45 - 93,15
Alibaba ADR 92,50 +0,15 +0,16%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Sergej Hofmann55360+78.7%
2ziya yılmaz77571.43+30.08%
3joe bilker222100+22.96%
4peter silvo111100+18.36%
5Uwe Blessberger111100+13.66%
6Johan Ceulenaere111100+12.1%
7Michael Geier111100+10.26%
8Stefan Schmidt111100+8.46%
9Martin Riess111100+7.79%
10Kent Chong111100+7.54%
11Rene Franke111100+7.16%
12Hermann Albrecht333100+5.32%
13Iso Arska111100+5.29%
14Jimi Boumans111100+4.65%
15Marina Betco111100+3.48%
16Tobi As111100+0.98%
17Till Ambrosch111100+0.96%
18Nadia Barbosa Garatva111100+0.2%
19Sven schmelzer111100+0.2%
20Eckhard Puschatzki1100-1.5%
21Matthias Krug1100-1.51%
22Mario Reinholdt1100-3.46%
23Thorsten Meyer1100-5.24%
24jian sun1100-5.66%
25Robert Zach/Investing.com1100-7.08%
26Fab And1100-7.31%
27Sven Schneider1100-9.67%
28Sascha Schumi1100-9.78%
29Patrick Valda1100-10.24%
30Cheema Adnan1100-11.64%
31Mark Rühl22150-12.5%
32Matti Ping2200-16.02%
33Elis Gnoato66583.33-68.43%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

BABA keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Alibaba Group Holding Ltd DRC
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse