Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Alsea (ALSEA)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
36,610 -1,170    -3,10%
04/07 - Suljettu. Valuutta MXN ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Meksiko
ISIN:  MXP001391012 
  • Volyymi: 1.828.523
  • Osto/myynti: 36,520 / 36,530
  • Pvä ylin/alin: 35,970 - 37,500
Alsea 36,610 -1,170 -3,10%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1J Lu SA222100+22.57%
2Francisco Rivera33266.67+20.56%
3Edgardo Beltran Solis222100+19.05%
4Marco Antonio Gutierrez Chavez111100+18.54%
5ALEJANDRO AZCORRA111100+18.34%
6Manuel Morales Martinez333100+18.04%
7Raul Sánchez111100+15.56%
8Mario Monge22150+15.36%
9Alan Mtz111100+14.69%
10Carlo Ad111100+13.94%
11Josimar Romero Alí111100+13.46%
12MOISES SALAME222100+13%
13Luis Morfin111100+12.88%
14Diego Azpiri111100+12.84%
15jose villa222100+12.3%
16Irma Torres111100+11.93%
17Francisco Tamayo22150+11.76%
18Carlos de Jesús Ramón Rueda111100+11.7%
19Miguel Angel Berry111100+11.66%
20Abner Sandoval Suarez222100+11.54%
21Carlos Garcia111100+11.4%
22José Galindo Ayala111100+11.11%
23Alberto Villarreal111100+11.1%
24Luis Fernando Badillo Gonzalez111100+10.45%
25Luis David Corral111100+10.39%
26Kevin Palacios111100+10.25%
27cesar brambila111100+9.82%
28carlos estrada33266.67+9.8%
29Julio Avila111100+9.56%
30Cibet try111100+9.46%
31DANIEL OSVALDO ORTIZ CHAVEZ111100+9.46%
32Nancy Carolina Guzman Alvarado111100+9.36%
33Rantes MH111100+9.2%
34Miguel Zavala111100+9.18%
35Bender Rodriguez111100+9.14%
36Edgar Monreal A111100+9.08%
37Eduardo Cstllo111100+8.97%
38Ricardo de Jesús León Llamas111100+8.81%
39Fabián Ferreiro111100+8.79%
40Edgar Rosales Monreal222100+8.74%
41EDUARDO SANCHEZ111100+8.74%
42Cristian Salgado Cruise111100+8.67%
43Melissa El111100+8.66%
44Berna Diaz111100+8.6%
45Sofia Ornelas111100+8.43%
46PAulino Ozoria111100+8.27%
47Fernando Diosdado111100+8.23%
48Christopher Villegas111100+8.04%
49José Rosas111100+8.04%
50Luis Justo111100+8.03%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

ALSEA keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Alsea
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse