Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
Uutta! 💥 Katso ProPicks-strategia, joka päihittää S&P 500 -indeksin 1,183 %+ Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Apple Inc (AAPL)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Seuraa instrumentin Apple tuloksia

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
168,22 -1,16    -0,69%
22:23:29 - Real-time Cboe. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Yhdysvallat
  • Volyymi: 37.689.197
  • Osto/myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 168,03 - 170,64
Apple 168,22 -1,16 -0,69%

AAPL–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Apple Inc -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Eyal Gold55480+246.951%
2אופיר מוס77571.43+228.796%
3ilana aa44250+134.359%
4Alon Alhadef22150+133.959%
5Alon Haber33133.33+114.346%
6Nir Galsky66350+111.297%
7Bill Bob66583.33+87.36%
8Fatah Saiyed Rasol333100+80.29%
9Jan Piers333100+76.36%
10Bryan Alighieri66350+74.44%
11vusi mokwena24241458.33+74.34%
12Antonio Velasco222100+72.3%
13Marvin Cha222100+71.35%
14Salem Alqahtani333100+71.18%
15Devin Walker222100+70.97%
16Rafi Paz222100+69.58%
17jp de villiers333100+69.53%
18Dan Kastoriano222100+67.81%
19Zap Cheng444100+65.89%
20Rami Almohtasib66350+64.5%
21Line Vonal222100+64.23%
22Dravya Rajpurohit222100+64.01%
23Mat Khairul Muzamil222100+63.67%
24Lele Brandi33266.67+63.57%
25neal macdougall222100+61.07%
26Cammello Vedovo333100+59.28%
27Peter Nguyen333100+58.47%
28Сергей Корогодов44375+57.73%
29Ricardo Heredia Semionova55360+57.26%
30Francisco Sierra77457.14+57.26%
31???? ?????? ??? ??????222100+56.94%
32Jiuk Choi333100+56.88%
33Pavel Efros1110990+56.3%
34Шанхай ТВ222100+53.52%
35cesar augusto Romero222100+53%
36Pablo BC66583.33+52.78%
37Sérgio Bargado Galvão222100+52.78%
38ETC ETC ETC222100+51.15%
39Bart Booth555100+50.77%
40宏 王333100+50.51%
41Mo Ya222100+50.46%
42Anton Andreev55480+50.44%
43Sérgio Bargado Galvão222100+49.44%
44susan dohring44375+48.65%
45Jose Ignacio Alcerreca Cortesi444100+48.57%
46Blind Squirrel44250+48.14%
47Erdoğan Coşgun39392666.67+47.61%
48viktor bibik222100+47.52%
49Funny People777100+47.47%
50Cosmo Duncan444100+46.26%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

AAPL keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Apple Inc
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse