Tuoreimmat uutiset
Sulje
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Päivitä nyt

Apple Inc (AAPL)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Seuraa instrumentin Apple tuloksia

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
142,92 +1,36    +0,96%
06/07 - Suljettu. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Pörssin sulkemisen jälk.
142,97
+0,05
+0,03%
2:59:54 - Reaaliaikatiedot
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Yhdysvallat
ISIN:  US0378331005 
CUSIP:  037833100
  • Volyymi: 73.461.317
  • Osto/myynti: 142,69 / 142,97
  • Pvä ylin/alin: 141,08 - 144,12
Apple 142,92 +1,36 +0,96%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Eyal Gold55480+246.951%
2אופיר מוס77571.43+228.796%
3ilana aa44250+134.359%
4Alon Alhadef22150+133.959%
5Alon Haber33133.33+114.346%
6Nir Galsky66350+111.297%
7Bill Bob66583.33+87.36%
8Fatah Saiyed Rasol333100+80.29%
9Jan Piers333100+76.36%
10Bryan Alighieri66350+74.44%
11vusi mokwena24241458.33+74.34%
12Antonio Velasco222100+72.3%
13Marvin Cha222100+71.35%
14Salem Alqahtani333100+71.18%
15Devin Walker222100+70.97%
16Rafi Paz222100+69.58%
17jp de villiers333100+69.53%
18Dan Kastoriano222100+67.81%
19Zap Cheng444100+65.89%
20Rami Almohtasib66350+64.5%
21Line Vonal222100+64.23%
22Dravya Rajpurohit222100+64.01%
23Mat Khairul Muzamil222100+63.67%
24Lele Brandi33266.67+63.57%
25neal macdougall222100+61.07%
26Cammello Vedovo333100+59.28%
27Peter Nguyen333100+58.47%
28Сергей Корогодов44375+57.73%
29Ricardo Heredia Semionova55360+57.26%
30Francisco Sierra77457.14+57.26%
31???? ?????? ??? ??????222100+56.94%
32Jiuk Choi333100+56.88%
33Pavel Efros1110990+56.3%
34Шанхай ТВ222100+53.52%
35cesar augusto Romero222100+53%
36Pablo BC66583.33+52.78%
37Sérgio Bargado Galvão222100+52.78%
38ETC ETC ETC222100+51.15%
39Bart Booth555100+50.77%
40宏 王333100+50.51%
41Mo Ya222100+50.46%
42Anton Andreev55480+50.44%
43Sérgio Bargado Galvão222100+49.44%
44susan dohring44375+48.65%
45Jose Ignacio Alcerreca Cortesi444100+48.57%
46Blind Squirrel44250+48.14%
47Erdoğan Coşgun39392666.67+47.61%
48viktor bibik222100+47.52%
49Funny People777100+47.47%
50Cosmo Duncan444100+46.26%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

AAPL keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Apple Inc
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Sovelluksemme
DOWNLOAD APPApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Ltd. Kaikki oikeudet pidätetään.
Riskin julkistus: Rahoitusinstrumenteilla ja/tai kryptovaluutoilla käytävään kauppaan sisältyy suuria riskejä, mukaan lukien sijoitetun summan menettäminen osittain tai kokonaan, eikä tällainen kaupankäynti välttämättä sovi kaikille sijoittajille. Kryptovaluuttojen kurssit ovat erittäin volatiileja ja ulkoiset tekijät, kuten talouteen ja säännöstelyyn liittyvät tai poliittiset tapahtumat, saattavat vaikuttaa niihin.
Ennen päätöstä käydä kauppaa rahoitusinstrumentilla tai kryptovaluutalla sinun tulee olla perillä kaikista rahoitusmarkkinoihin liittyvistä riskeistä ja kuluista, asettaa sijoitustavoitteet harkiten, ottaa huomioon kokemustaso ja riskinottokyky sekä pyytää tarvittaessa neuvoja ammattilaisilta.
Fusion Media haluaa muistuttaa, että tämän verkkosivuston sisältämät tiedot eivät välttämättä ole reaaliaikaisia tai tarkkoja. Verkkosivustolla olevat tiedot ja kurssit eivät ehkä ole peräisin markkinoilta tai pörsseistä, vaan markkinatakaajien toimittamia. Kurssit eivät siis ole pakosti tarkkoja ja niissä saattaa olla eroavaisuuksia kyseisten markkinoiden oikeisiin kursseihin verrattuna. Tämä tarkoittaa, että kurssit ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Fusion Media ja tämän verkkosivuston tietojen toimittajat eivät ota vastuuta kaupankäynnistä aiheutuneista tappioista tai vahingoista tai siitä, että luotat tämän verkkosivuston tietoihin.
Tällä verkkosivustolla olevia tietoja on kiellettyä käyttää säilyttää, jäljentää, esittää, muokata, välittää tai jakaa ilman nimenomaista ja kirjallista etukäteen hankittua lupaa Fusion Medialta ja/tai tietojen tarjoajalta. Tämän verkkosivuston tiedot antava tarjoaja ja/tai pörssi pidättää kaikki immateriaalioikeudet.
Fusion Media saattaa saada korvauksen verkkosivustolla näkyviltä mainostajilta perustuen vuorovaikutukseesi mainosten tai mainostajien kanssa.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
  • Rekisteröidy ILMAISEKSI ja saat:
  • Reaaliaikaiset hälytykset
  • Edistyneet salkkuominaisuudet
  • Yksilöidyt graafit
  • Täysin synkronoidut sovellukset
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse