Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Apple Inc BDR (AAPL34)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
84,42 -0,85    -1,00%
01:45:00 - Suljettu. Valuutta BRL ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Brasilia
ISIN:  BRAAPLBDR004 
  • Volyymi: 123.230
  • Osto/myynti: 84,29 / 84,42
  • Pvä ylin/alin: 83,96 - 85,83
Apple Inc BDR 84,42 -0,85 -1,00%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Gustavo Takaoka111100+38.19%
2Igor Vinicius111100+37.28%
3Iuri Cerqueira111100+29.93%
4Hermann Albrecht777100+26.74%
5Almeida Queiros111100+22.15%
6Cristian Bachiega111100+21.86%
7Mauricio Menoncin111100+21.66%
8luiz fernando silva souza111100+19.62%
9Rafael Villa Rosa111100+18.26%
10Fagner Ribeiro111100+16.67%
11Guilherme Torres111100+16.46%
12Gabriel Moscoso111100+16.02%
13Edeval Jr111100+15.87%
14Bruno Pereira111100+15.52%
15Renato Augusto111100+15.44%
16Leonardo Salata111100+15.23%
17Mark Severo111100+14.36%
18Pedro Júnior111100+13.94%
19Talles Carmo111100+13.66%
20Victor Guimarães111100+13.42%
21Lucas Jeronymo111100+12.93%
22Eduardo Ribeiro111100+12.78%
23Cássio Eduardo dos Anjos Pazin222100+12.65%
24Sabrina Stuhr111100+12.45%
25Rodrigo Correia111100+11.85%
26Erick Almeida Silva111100+11.51%
27João De Paula111100+11.24%
28Bruno Conrado111100+10.9%
29Erick Douglas111100+10.58%
30Rogee Arrais do Carmo111100+10.55%
31Warren Kreyzig111100+10.19%
32Adaljeferson Vargas Correa111100+9.84%
33Hermann Albrecht111100+9.03%
34Rafael Gorayb111100+8.56%
35Antonio Carlos Salatino111100+8.48%
36Daniel de Aguiar111100+8.45%
37wendel oliveira111100+8.33%
38Ewerthon Harver111100+8.14%
39Samir Mageste111100+7.51%
40Fernanda Richter111100+7.51%
41Wesley Correa111100+7.43%
42Marcelo Almeida111100+7.32%
43Daniel Farias111100+7.3%
44Filipe Tadeu Campos Campos111100+7.22%
45Matheus Carter111100+7.14%
46Gustavo Viana111100+6.35%
47Victor Martins111100+6.32%
48Felipe Kaufmann111100+5.66%
49Patricia Lopes111100+5.64%
50Cezary Drozdzik211100+5.52%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

AAPL34 keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Apple Inc BDR
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse