Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Banco Bpm SpA (BAMI)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
2,517 +0,051    +2,07%
01/12 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Italia
ISIN:  IT0005218380 
  • Volyymi: 9.436.128
  • Osto/Myynti: 2,513 / 2,517
  • Pvä ylin/alin: 2,474 - 2,539
Banco Bpm 2,517 +0,051 +2,07%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1george donald grasso1313861.54+187.78%
2Marco Gigante1212866.67+168.84%
3davide garulli46463576.09+164.15%
4carlo mario marossi28281657.14+153.75%
5emanuele golfetto111010100+143.35%
6GIUSEPPE MAINARDI109777.78+129.88%
7Enrico Bertoni88562.5+129.54%
8Giampaolo Abbondio1212975+124.6%
9Emiliano Zoia555100+124.57%
10Gian Marco Grassia18181055.56+123.46%
11Adriano Casarini56563969.64+122.75%
12Alessio Sapuppo88675+117.52%
13Paolo Deli66583.33+112.77%
14Antonio Cirilli444100+106.78%
15Pietro Dipasquale444100+105.73%
16Andrea Ambrosi655100+98.84%
17Brian Eno29292275.86+92.86%
18Andrea Bianchi88675+92.57%
19Daniele Minzolini1313969.23+92.53%
20John Asia222100+91.74%
21Luca Pellegri222100+90.97%
22pietro gava77342.86+90.65%
23Roberto Bossa55360+88.27%
24Riccardo Dell\'Orto444100+87.79%
25An Ste555100+87.53%
26Alessandro Fumagalli44375+86.19%
27Giuseppe Pulici88450+83.63%
28Alessandro Zanetti33266.67+83.19%
29Paolo Grimaldi77685.71+82.86%
30Salvatore Cocuzza333100+81.53%
31paolo firmani222100+81.1%
32guido Palmieri33266.67+79.98%
33maurizio maiocchi1717952.94+79.97%
34Paolo Colombani222100+79.93%
35Marco Antonelli44375+79.48%
36Gp Fau333100+78.41%
37Claudio Puglisi222100+76.62%
38Vittorio Pignatti Morano111100+75.75%
39Luca Almici77571.43+74.82%
40giuseppe calarese222100+74.61%
41Roberto Cassinotti111100+74.5%
42Alfredo Grassi111100+74.05%
43Saverio Basile1212758.33+73.72%
44antonio margini33266.67+72.79%
45Fabio Ferro555100+72.63%
46giuseppe vuono99666.67+72.05%
47Francesco De Simone25241250+71.24%
48Rocco Canciello55480+70.16%
49Stefano Marchesini33266.67+70.08%
50Fabrizio Boldrini66233.33+67.77%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

BAMI keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Banco Bpm SpA
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse