Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Bankinter (BKT)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
5,048 +0,081    +1,63%
05/08 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Espanja
ISIN:  ES0113679I37 
  • Volyymi: 2.351.906
  • Osto/myynti: 5,010 / 5,080
  • Pvä ylin/alin: 4,897 - 5,086
Bankinter 5,048 +0,081 +1,63%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1mariano alcazar negrillo222100+20.1%
2albert honorato222100+16.78%
3Alberto Nuñez222100+16.55%
4Carlos Ruiz Jarabo333100+16.49%
5Jesus Ortiz Ramos22150+13.93%
6Luis Miguel Alonso Gonzalez44375+13.76%
7MANUEL RODRIGUEZ111100+13.41%
8Javier SA111100+13.01%
9Ana Hernández111100+12.55%
10Alvaro Saiz Garcia333100+11.48%
11Jonk Jonk222100+11%
12Alejandro Mañas Camacho333100+10.74%
13Yasmina Mohand222100+10.64%
14Norberto Rodriguez Gracia111100+10.18%
15Dani Baroso222100+10.01%
16Juanan Arnau111100+9.85%
17José María Navarro Sánchez222100+9.8%
18Luis Tanez211100+9.76%
19Roberto Calero22150+9.57%
20James Kirk44375+9.49%
21José María Baratas Sánchez22150+9.39%
22Haiub Abdelkader Mohamed111100+9.36%
23Rafa Duran111100+9.31%
24FX AJ222100+9.26%
25Alejandro Cuadrado111100+9.01%
26Luis Chimeno de Castro111100+8.75%
27VICENTE RENTERO111100+8.69%
28Jorge Sevilla111100+8.51%
29Ana Franco111100+8.46%
30Santiago Acetti111100+8.38%
31pablo Mendez111100+8.37%
32Adelardo Gallego111100+8.36%
33Jose Gordillo Ramírez111100+8.3%
34Angel GOMEZ CHACON111100+8.23%
35alvaro ortega222100+8.14%
36Josep LUJAN222100+8.07%
37MANUEL ESCUDERO GARCIA111100+7.92%
38Martina frias terres88675+7.92%
39AIMAR IRAZABAL111100+7.8%
40Gustavo Martinez55360+7.77%
41kaushik ray111100+7.74%
42jorge cruz111100+7.73%
43Rafa Rob33266.67+7.45%
44Adolfo molto44375+7.44%
45Francisco Herrero111100+7.38%
46Ismael Duran111100+7.34%
47iván amador111100+7.17%
48Javi Zaldo111100+7.16%
49enrique infestas111100+7.06%
50Alejandro Valencia111100+6.88%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

BKT keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Bankinter
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse