Tuoreimmat uutiset
Hanki 50% alennus 0
💼 Suojaa salkkusi InvestingPro-tekoälyn osakevalinnoilla – NYT jopa 50 % ALENNUSTA HYÖDYNNÄ TARJOUS
Sulje

BAYER AG (BAYGn)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
26,98 +0,01    +0,02%
18:38:31 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Saksa
ISIN:  DE000BAY0017 
WKN:  BAY001
  • Volyymi: 3.055.122
  • Osto/myynti: 26,98 / 27,05
  • Pvä ylin/alin: 26,25 - 27,13
Bayer 26,98 +0,01 +0,02%

BAYGn–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän BAYER AG -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Anita Vacca62625995.16+58.52%
2Fernando Puebla Fernandez76583.33+38.97%
3Νικοσ Σαρλησ555100+38.73%
4Mauricio V.33266.67+35.51%
5Paolo Corbellani65480+28.54%
6Maor Shoham99666.67+27.53%
7sas stas77571.43+26.37%
8JORGE BEJARANO44375+25.98%
9Jonathan Van Acker222100+25.08%
10Gerbrand van Veldhuizen222100+24.39%
11Daniel Abicht55360+24.26%
12Giampaolo Abbondio222100+23.01%
13Just Dima111100+22.52%
14Zoltan Ujvari77685.71+21.68%
15Javier Lázaro222100+21.42%
16Issa Tarawally111100+21.33%
17Stefano Maggi44375+21.27%
18Raul Muñoz444100+21.09%
19Sasha Lokshin44375+20.82%
20Erik Kastelec98562.5+20.7%
21Giorgio Bianchini111100+20.23%
22Alex Naaß111100+20.12%
23Marcello Laubinio111100+19.97%
24Cars Ten333100+19.94%
25Marco Antonio111100+19.79%
26Elis Gnoato44375+19.72%
27Tobias Folaron111100+19.59%
28Dia Mond33266.67+19.57%
29Gregor Kovacs111100+19.46%
30Philipp Lindenberg222100+19.29%
31Claudio Cartasegna222100+18.91%
32Jussi Lanu222100+18.77%
33Lucian Fulger22150+18.5%
34Jon Wick111100+18.39%
35Daniel Krautwurst111100+17.78%
36Hans Meiser111100+17.61%
37Giuseppe Marsella55480+17.33%
38Rico Tauscher44375+17.25%
39Ismael Andres111100+17.11%
40Simion Runde111100+16.91%
41irma lindstrom222100+16.84%
42Thierry Debus111100+16.73%
43Moaz Bhojani33266.67+16.69%
44Patrick Kehrer111100+16.62%
45Alfonso Sánchez111100+16.59%
46Paolo Ferraioli33266.67+16.39%
47Maarten Bouwman111100+16.39%
48Александр Пахомчик111100+16.31%
49Fernando Guirao111100+16.07%
50Luk Ha111100+15.97%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

BAYGn keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta BAYER AG
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse