Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Credit Agricole SA (CAGR)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
12,95 -0,02    -0,15%
18:35:04 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Ranska
ISIN:  FR0000045072 
  • Volyymi: 5.286.797
  • Osto/Myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 12,76 - 12,99
Credit Agricole 12,95 -0,02 -0,15%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Claude Briet77685.71+99.55%
2Stamford Loh66466.67+83.41%
3Pascal Guéniche66583.33+81.66%
4Pascal Vermersch333100+75.47%
5Rodolphe Mathon222100+51.82%
6Pat Le33266.67+46.2%
7Александр Иванов222100+43.47%
8Gerard Rolin33266.67+43.3%
9Giuditta Goffredo222100+43.18%
10Niki Tyargwern111100+42.8%
11Jean Jacquemond111100+42.52%
12LE MOUEL Christophe222100+40.65%
13Victor Destombes111100+40.5%
14chen choon Lim111100+39.57%
15Georges Guinaudeau111100+39.52%
16Léo Hooks111100+39.49%
17Bertrand Lyautey33266.67+37.95%
18Philippe Francois111100+37.7%
19Stéphane Dufour111100+36.48%
20Silvio D Orsi111100+35.78%
21Guillaume Petit111100+35.41%
22Victor El Del Muelle22150+34.82%
23Farid Soucré22150+33.97%
24Looclo Looclo111100+30.98%
25Raphael THIRARD111100+28.81%
26Sebadtien Charlet222100+28.46%
27Riccardo Bruna111100+26.62%
28Marco Corona111100+25.68%
29JOHN OLIVER111100+25.54%
30gerard desprets111100+24.19%
31S S Bhatia111100+22.44%
32Salvis Lapins22150+18.83%
33JeanPaul Gaillard222100+17.8%
34Marco Isnard111100+17.53%
35Francois Bariko222100+16.18%
36Gerard Perennez111100+15.76%
37Emmanuel Lahoz33266.67+15.46%
38Miriwia Kissme44375+15.46%
39Cyril BELLATRECHE22150+14.9%
40Bernard Deflandre222100+14.76%
41gilles viellet111100+14.35%
42Julien Ruffenach222100+14.25%
43Matteo Funosi111100+14.12%
44Aymerick Montabord111100+13.84%
45Mathieu Den111100+13.69%
46ravi ganesan111100+13.65%
47ali laouadi111100+13.58%
48Maverick Pittigher111100+13.31%
49Louis Descoteaux111100+13.08%
50charles raynaud111100+12.91%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

CAGR keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Credit Agricole SA
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse