Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Deutsche Bank AG (DB)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Seuraa instrumentin Deutsche Bank tuloksia

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
13,80 +0,27    +2,00%
26/10 - Suljettu. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Ennen pörssin avaamista
13,04
-0,76
-5,51%
13:30:39 - Reaaliaikatiedot
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Yhdysvallat
ISIN:  DE0005140008 
CUSIP:  000514000
  • Volyymi: 4.379.195
  • Osto/Myynti: 13,02 / 13,04
  • Pvä ylin/alin: 13,61 - 13,84
Deutsche Bank 13,80 +0,27 +2,00%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1andrei andrei66466.67+204.53%
2Fabio Alem222100+175.29%
3Haim Eldad66350+161%
4Dino Nikitiades333100+116.79%
5Sami Tutuner111100+106.89%
6Maciej Gizowski22150+104.43%
7JeanPierre Olieslaeger99555.56+102.34%
8Hsiaoming Chen111100+95.81%
9Suhas Kale111100+93.78%
10Edgar Rosales Monreal111100+92.89%
11Paul Sarig111100+90.27%
12Per Skippervold111100+90.06%
13Assu Nydam111100+89.41%
14Julia Tasno111100+88.99%
15who you111100+88.99%
16Daniel Cukier111100+80.86%
17Daniel Adler111100+78.56%
18Zhao Jianing111100+78.37%
19Деня Козинец111100+78.18%
20Orifjon Eshkuvatov111100+73.22%
21杉田 大河111100+71.46%
22Timofey HashFlare111100+70.59%
23Dan Truman111100+70.07%
24Muhammed AlJuhani111100+68.2%
25Nicolas Aznar111100+68.03%
26Peter Weiss222100+66.18%
27Salvatore Tomasulo111100+62.51%
28Stan Dim111100+56.61%
29Chunlei Li111100+54.17%
30Haresh Menghani111100+53.19%
31Nooran Ezz111100+51.12%
32tiit rebane111100+50.99%
33Anthony Ajayi111100+50.04%
34hernan soler111100+49.38%
35Bachir Zeidan33133.33+38.88%
36Igor Sin22150+32.06%
37Patrick Cook111100+20.37%
38ildeu filho33266.67+19.4%
39Steven Pollard111100+17.36%
40Ricardo Antonio Moreno Perez111100+17.06%
41Peter Brandis22150+15.98%
42Amir Hassan111100+15.27%
43Mistral Magic222100+15.15%
44Andreina Celis111100+14.88%
45Jb Visiones111100+14.09%
46Walter Dirk111100+13.73%
47Александр Золотухин111100+13.56%
48Marco Scantimburgo111100+13.44%
49hui amy111100+13.08%
50ROBERT Patla111100+12.89%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

DBKGn keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Deutsche Bank AG
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
Meri Laine
Meri Laine 23.03.2017 10:37
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Kurssi-informaatio arvopaperille DEUTSCHE BANK AG BZR (03KB) Tietääkö joku?
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse