Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Erste Bank (ERST)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
38,785 +0,115    +0,30%
19/10 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Itävalta
ISIN:  AT0000652011 
S/N:  65201
  • Viim. päätös: 38,785
  • Avaus: 38,750
  • Pvä ylin/alin: 38,625 - 39,260
Erste Bank 38,785 +0,115 +0,30%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Anita Vacca121212100+19.48%
2andi bunea111100+11.99%
3Roman Čekyl222100+11.24%
4Evzen Pospisil111100+9.85%
5David Svoboda111100+7.75%
6Andy Ivi111100+7.47%
7Bence Koszteczky111100+6.75%
8саша дорошук111100+6.04%
9Alexander Wonau33266.67+6%
10Zdeněk Filip111100+5.46%
11Six hhff111100+3.33%
12Mircea CIOCIAN111100+3.29%
13Josef Kovar22150+3.04%
14Eduard Grigore111100+2.82%
15Robert Nagy111100+2.54%
16raluca popan111100+2.53%
17Makiro Putty333100+2.43%
18davide garulli111100+2.14%
19Iliescu Gabriel111100+1.66%
20Csaba Ke22150+0.67%
21Michael Havas111100+0.61%
22David Mertlík111100+0.23%
23ziya yılmaz111100+0.21%
24Alin Cirligeanu1000+0.03%
25Mansur Zamani11000%
26Martin Čáslavský33266.67-0.48%
27Mihai Ionita1100-0.54%
28Ximena Antonucci1100-0.71%
29Ferenc Vadász1111763.64-0.94%
30David Ive1100-1.55%
31Stefan Tkacik1100-1.96%
32Salvis Lapins1100-2.72%
33Ruben Investing1100-3.15%
34Jan Slováček1100-3.65%
35Harald Kurz1100-4.63%
36Todea Tudor1100-4.72%
37Peter Straw1100-6.1%
38Bogdan Pasca1100-6.11%
39Christoph Frank1100-6.42%
40Антон Баринов1100-7.53%
41Lau Rică1100-8.04%
42Salvis Lapins2200-8.76%
43dor bab1100-8.98%
44Mate Svebis2200-11.3%
45Gabriele Calzolari1100-13.24%
46andrei andrei88225-13.44%
47Maxwell Kostein1100-20.46%
48Lorand SCK1100-22.94%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

ERST keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Erste Bank
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse