Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
🔎 Katso NVDA koko ProTipsistä välittömät riskit tai palkkiot Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Stellantis NV (STLAM)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
24,610 +0,380    +1,57%
23/02 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Italia
ISIN:  NL00150001Q9 
  • Volyymi: 9.394.967
  • Osto/myynti: 0,000 / 0,000
  • Pvä ylin/alin: 24,195 - 24,690
Stellantis NV 24,610 +0,380 +1,57%

STLAM–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Stellantis NV -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Anita Vacca25825722386.77+86.39%
2Massimiliano Schiavone88337.5+82.54%
3giorgio penazzi433100+77.13%
4Franco Marino66583.33+71.93%
5Nicola Fogliaro222100+69.9%
6Domenico Illustre222100+67.65%
7Jamie Lee22211257.14+64.39%
8massimiliano iapicca1010770+63.49%
9Cammello Vedovo33266.67+60.2%
10Lorenzo Dig44375+60.17%
11James Kirk26261661.54+59.45%
12Mauro Dalessandris1514535.71+52.87%
13toni halttunen111100+51.66%
14SuperSimon ado44375+51.52%
15Saverio Basile66466.67+51.14%
16Vito Lo Valvo1010550+50.38%
17luca notari66466.67+46.68%
18a6q00va a6q00va44375+42.84%
19william visconti222100+41.35%
20Daniele Facchetti44375+39.73%
21Angelo Silletti222100+39.05%
22Giuseppe Cascio111100+38.61%
23Marozia Bova33266.67+38.38%
24Andrea Lionetti111100+38.16%
25Massimo Spampinato555100+37.3%
26paolo firmani222100+37.14%
27Mario Sabatini111100+36.99%
28FRANCESCO BIANCHI222100+36.9%
29Marco Mastrogiuseppe1010550+36.2%
30Simone Quaglia111100+35.63%
31heliodoro diaz111100+35.6%
32Davide Talenti111100+35.56%
33Nicolò Arduino111100+35.39%
34Maurizio Emanuelli111100+35.19%
35Rob Douglas111100+34.92%
36Stefano Rosso111100+34.81%
37Andrea Rigo111100+34.64%
38Caloggero Rossi111100+34.55%
39Samuele Cicalese111100+34.5%
40Armentaro Diego111100+34.38%
41Andrea Politano111100+34.17%
42letterio rizzo111100+34.03%
43Stefano Marchesini111100+34%
44Roney Bosley333100+33.84%
45Giuseppe Pontoriero22150+33.75%
46Osvaldo Balbo111100+33.55%
47Mario Bonel22150+33.48%
48pierluigi pala111100+33.47%
49Dennis God111100+33.41%
50Angelo Stella111100+33.39%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

STLAM keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Stellantis NV
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse