Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
Uutta! 💥 Katso ProPicks-strategia, joka päihittää S&P 500 -indeksin 1,183 %+ Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Fresenius Medical Care AG & Co (FMEG)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
36,4300 +0,8900    +2,50%
18/04 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Saksa
ISIN:  DE0005785802 
WKN:  578580
  • Volyymi: 663.964
  • Osto/myynti: 36,3600 / 36,4300
  • Pvä ylin/alin: 35,6100 - 36,5200
Fresenius Medical Care 36,4300 +0,8900 +2,50%

FMEG–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Fresenius Medical Care AG & Co -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Anita Vacca50504794+42.79%
2Mike Richter111100+16%
3Mikhail Gorbunov65360+15.05%
4Jens Weltmann111100+13.85%
5Eugene Esselaar111100+13.12%
6Georges Michel222100+12.9%
7Alvaro Cifuentes Gomez111100+12.82%
8Roberto Mastrofrancesco111100+12.7%
9Andrii Gregorchak111100+12.17%
10Marco Buccolino111100+10.31%
11Jan Dobias111100+10.01%
12ziya yılmaz333100+9.12%
13IGNACIO ARISTEGUI FERNANDEZ22150+9.01%
14Francesco DAiuto111100+8.9%
15Mark Sch111100+8.86%
16Salvis Lapins222100+8.04%
17giovanni bosio111100+7.42%
18One Overside111100+7.18%
19Kyungeun Park111100+6.55%
20Joe Bucks55480+6.24%
21Sergio Blanco111100+6.21%
22Michael Burkhardt111100+6.03%
23Alex Valero111100+5.99%
24Daniel Jost111100+5.73%
25Akshay Dahiya111100+5.59%
26Александр Крафт111100+5.51%
27Alberto Yais Oriol111100+5.5%
28Dieter Kostrzewa111100+5.29%
29ALICANSALA BULL111100+5.28%
30Patricia Roger111100+4.66%
31Hermann Albrecht111100+4.51%
32Paulloup Degoutin111100+4.06%
33Rene Anton111100+3.85%
34Pedro Vasquez111100+3.82%
35yuli purwati111100+3.77%
36Amar Patel111100+3.68%
37philippe kessler111100+3.67%
38Argemiro Duarte111100+3.54%
39syamsul kamar1000+3.42%
40Emanuel Barbera111100+3.37%
41Mauricio V.33266.67+3.3%
42Ralph Angerer111100+3.27%
43tilkempf Sonido111100+3.23%
44cb cb111100+2.86%
45antonio puyuelo222100+2.57%
46Jesús Carrero111100+2.53%
47Khanh Hien Dinh111100+2.38%
48Dmitry Zadorozhny111100+2.07%
49Mahesh Dm1000+2.04%
50KINET RENE111100+1.67%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

FMEG keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Fresenius Medical Care KGAA ST
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse