Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
Uutta! 💥 Katso ProPicks-strategia, joka päihittää S&P 500 -indeksin 1,183 %+ Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Galp Energia (GALP)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
14,87 +0,30    +2,02%
18:35:11 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Portugali
ISIN:  PTGAL0AM0009 
  • Volyymi: 1.389.117
  • Osto/myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 14,66 - 14,95
Galp Energia 14,87 +0,30 +2,02%

GALP–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Galp Energia -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Victor Pombo333100+18.14%
2Hoàng Vũ111100+13.28%
3Aurélio Gomes333100+12.79%
4CARLA FERNANDES111100+12.25%
5Ritthichai Kaenchan111100+11.64%
6Luis Oliveira55480+11%
7NuNo Silva33266.67+10.99%
8joao mendonca44375+10.84%
9Andre Santos111100+9.92%
10Jorge Farinha44375+9.82%
11James Simao111100+9.78%
12Nuno Castelo111100+9.76%
13Nuno Pereira22150+8.92%
14Gonçalo Nunes222100+8.83%
15Ana Alves111100+8.79%
16Kevin Castro111100+8.52%
17Antonio Loureiro111100+8.32%
18luis cabral33266.67+8.07%
19Fermín González111100+8.06%
20Vip Arac111100+7.91%
21José Covita Alves111100+7.55%
22André Rodrigues111100+7.18%
23Oleksandr Sereda111100+7.05%
24Ricardo Lemos111100+6.81%
25paulo coelho111100+6.73%
26Nuno Santos111100+6.34%
27samuel machado111100+6.27%
28Ana Carolina Moreira111100+6.13%
29Helder Lopes222100+6.01%
30Pedro Varandas111100+5.95%
31Miguel Silva111100+5.93%
32Nacho s a111100+5.92%
33Tânia Costa22150+5.72%
34Tânia Costa111100+5.71%
35Manuel Ferreira111100+5.66%
36Miguel Tavares111100+5.6%
37estima carlos111100+5.45%
38Pedro Branco33266.67+5.13%
39Jose Gonçalves211100+5.11%
40haris wahyudi111100+4.99%
41Miguel Gama111100+4.91%
42Pedro Martins111100+4.72%
43Daytrading by savela Blink111100+4.39%
44Rui Heleno22150+4.26%
45Tiago Cunha111100+4.19%
46Cfrlh Henriques22150+4.18%
47APS PSA111100+4.14%
48Francisco Ramos111100+4.13%
49Gilcimar Oliveira2100+4.04%
50Rony De Braekeleer111100+3.46%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

GALP keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Galp Energia
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse