Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Turkiye Garanti Bankasi (GARAN)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
9,08 -0,03    -0,33%
13:48:01 - Tieto myöhässä. Valuutta TRY ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Turkki
ISIN:  TRAGARAN91N1 
  • Volyymi: 101.526.337
  • Osto/Myynti: 9,08 / 9,09
  • Pvä ylin/alin: 8,98 - 9,14
Garanti Bank 9,08 -0,03 -0,33%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Erdoğan Coşgun78077963982.03+363.83%
2Bilal YIKILMAZ1041049086.54+130.03%
3İbrahim Akıncı333100+115.83%
4HAKAN KAYA222100+99.03%
5Kucuk Yatirimci98562.5+97.55%
6ziya yılmaz53353325948.59+95.15%
7Serhat Demirkol333100+93.26%
8Atila Konuş333100+91.42%
9Mehmet Temiz55480+90.82%
10Barış Can333100+88.97%
11Ergin Ulusoy222100+87.27%
12Ercan Bağcivan333100+87.23%
13Mustafa Öz333100+86.21%
14Nuray Hamurabi222100+85.24%
15Evren Aydıner444100+85.04%
16Yusuf Ziya Aslan55480+82.25%
17Murat Kinay222100+82.24%
18koray günaydın44375+81.97%
19Mustafa Korkmaz333100+81.37%
20Mustafa Akkuş33266.67+81.03%
21Ferdi Irmak33266.67+80.08%
22Özcan Durak444100+78.61%
23Emre Paydaş333100+75%
24Ahmet Ertekin222100+73.71%
25Serkan Yıldız33266.67+72.94%
26Kaan Yücel222100+70.85%
27Hüseyin Kaya222100+69.98%
28Sebahattin Dinç333100+69.59%
29engin yılmaz333100+68.43%
30Baver AYDIN111100+68.31%
31Mehmet Şener111100+67.72%
32SEZER Hakan111100+67.72%
33Dilek Kucukosmanoglu111100+67.13%
34omer meydan111100+67.13%
35Cetin Kaya222100+66.98%
36Engin TEK222100+66.97%
37Ugur Okuyan111100+66.26%
38Naim KIRKOYUN111100+66.26%
39Battal Özel111100+65.68%
40Mehmet Yaman222100+65.15%
41Erdem EMİR222100+64.57%
42Levent Yılmaz222100+64.13%
43Zekeriya Tapan111100+63.7%
44Onur Topçu222100+63.31%
45Mutlu Zivali111100+62.86%
46Yusuf YILMAZ111100+62.59%
47İsmail Özer111100+62.59%
48Ömer Fırat22150+62.31%
49Muharrem Telli111100+62.31%
50Hakan Hakbilen333100+62.31%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

GARAN keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Turkiye Garanti Bankasi
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse