Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Naturgy Energy Group SA (NTGY)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
22,350 -0,020    -0,09%
11:27:54 - Tieto myöhässä. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Espanja
ISIN:  ES0116870314 
  • Volyymi: 41.948
  • Osto/Myynti: 22,350 / 22,360
  • Pvä ylin/alin: 22,230 - 22,450
Naturgy Energy 22,350 -0,020 -0,09%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Eloy Juárez222100+13.23%
2syed rafay 1777100+10.81%
3rafay alrafai12121191.67+10.64%
4Manuel Gago111100+10.21%
5José María Baratas Sánchez111100+10.17%
6Luisma Gonzalez222100+10%
7FRANCISCO JAVIER SANTACRUZ333100+9.97%
8Ivan Romeu98562.5+9.74%
9Seba zilla111100+9.62%
10David Dominguez Sagra222100+9.41%
11FIDEL DANIEL MARTÍNEZ BONIL76233.33+9.32%
12raimon ramos111100+8.95%
13syed rafay888100+8.92%
14ivan Santibañez calvo111100+8.45%
15Jorge Rodríguez Moreno111100+8.32%
16Jose Gordillo Ramírez111100+8.03%
17Asier Sua111100+8.02%
18Lluis Cabezas111100+7.75%
19Angel Fernandez33266.67+7.74%
20Manuel Taramona111100+7.49%
21José Ignacio Urdiales111100+7.28%
22Ramón Ángel Ardanuy Albajar111100+7.25%
23Ricard Flores111100+6.78%
24mateo arias lopez222100+6.74%
25Jean Paul Marquez111100+6.56%
26miguel ribas22150+6.22%
27Maor Shoham111100+6.19%
28carlos javier jimenez111100+6.13%
29Sergio Cuello111100+6.09%
30Daniel Durán Mena111100+5.8%
31Lubo todorov111100+5.8%
32Cecilio LOPEZ MARTINEZ222100+5.67%
33Charo Angulo Fradua111100+5.66%
34Carlos Blasco222100+5.4%
35Albert Licudi22150+5.22%
36Estefania Juste22150+5.13%
37IGNACIO ARISTEGUI FERNANDEZ111100+5.08%
38syed rafay355480+5.05%
39David gil111100+4.97%
40perrot arnaud111100+4.89%
41rafay alrafai144375+4.79%
42Alejandro Negreira Manteiga111100+4.78%
43Manuel Castro111100+4.65%
44Andrés González Reyes111100+4.61%
45Jon Santos111100+4.5%
46Ferran Rosique111100+4.25%
47Julia Ternova111100+4.23%
48Jorge Herranz111100+4.22%
49Jose Herrera322100+4.19%
50Moises Hernansanz111100+4.08%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

NTGY keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Naturgy Energy Group SA
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse