Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Genting Bhd (GENT)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
5,12 +0,04    +0,79%
11:58:00 - Suljettu. Valuutta MYR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Malesia
ISIN:  MYL3182OO002 
S/N:  3182
  • Volyymi: 8.833.600
  • Osto/Myynti: 5,12 / 5,13
  • Pvä ylin/alin: 5,02 - 5,15
Genting 5,12 +0,04 +0,79%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1黄宏骏 黄222100+19.35%
2Johnson Yong Sheng222100+16.37%
3Han Kare Wa111100+15.64%
4kean yeap ng111100+14.88%
5Lincoln Lau111100+13.93%
6LI WEI111100+13.77%
7Fallen Oni111100+13.01%
8Min Tong111100+12.97%
9Marcus NG111100+9.97%
10Zhuoan Chua111100+9.48%
11Fuh Shenq Chng111100+8.95%
12?? ?33266.67+8.89%
13Kyle Jack111100+8.84%
14Alex Tan111100+8.32%
15ahmad imannudin111100+7.13%
16Ken Kong22150+7.13%
17Raymond Hii111100+6.92%
18健琛 沈111100+6.78%
19Yuansin Lee111100+6.29%
20Yeong Ken Choong66350+6.24%
21Teh Chhun Hawn222100+6.17%
22Wong Deson111100+6.11%
23Song Fook Heng111100+5.29%
24jason ng111100+4.93%
25Gunasageren Nadeson111100+4.78%
26ronil chang111100+4.46%
27Tiangsin Foo111100+4.2%
28ngai kok kong111100+3.89%
29Khaisen Ong111100+3.85%
30Jack Wei111100+3.85%
31Deon Tan111100+3.77%
32kee chenboon111100+3.77%
33janni lee111100+3.73%
34Gan Jeff111100+3.73%
35muhd ilham111100+3.61%
36Kelvin Lai111100+3.6%
37Eric Lee32150+3.22%
38zai Felcra111100+3.09%
39John Ng111100+2.94%
40vijayalakshmi manikandamurthy111100+2.81%
41Xing Yan Loo111100+2.67%
42Pink Devil111100+2.5%
43Lyanne Jean111100+2.21%
44leanne Lee111100+2.11%
45Sam Sim111100+2.02%
46hew lee ping111100+1.96%
47Nianchi Ang111100+1.46%
48Visual CM111100+1.45%
49WC Gaming Channel111100+1.38%
50Penny Pl111100+1.35%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

GENT keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Genting Bhd
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse