Tuoreimmat uutiset
Sulje
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Päivitä nyt

Iberdrola (IBE)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
10,277 +0,012    +0,12%
15:53:12 - Reaaliaikainen johdettu data. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Espanja
ISIN:  ES0144580Y14 
  • Viim. päätös: 10,265
  • Avaus: 10,367
  • Pvä ylin/alin: 10,217 - 10,367
Iberdrola 10,277 +0,012 +0,12%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Markus Siegl40403382.5+52.97%
2David gil1111981.82+36.91%
3Fernando Puebla Fernandez1010770+30.61%
4Carlos Campero1111654.55+27.7%
5luxy meg alo40402255+22.91%
6Ivan Romeu15141071.43+22.31%
7nando RoCa55480+21.5%
8José María Baratas Sánchez555100+21.28%
9Tori Matellanes Iglesias66583.33+21.08%
10Pablo Gomez555100+20.48%
11Rafael Sanchez98787.5+19.53%
12Iñaki Poza20201470+19.23%
13Eduardo Garcia Casasola222100+18.07%
14Josu Alonso77457.14+15.98%
15Jose Manuel Mariña Rodríguez44375+15.24%
16Ramón Ángel Ardanuy Albajar333100+15.19%
17Jaime Basura222100+14.85%
18Enrique Martínez Cámara44375+14.69%
19Agustí Gomis222100+14.66%
20Pablo Quiros99777.78+14.64%
21Luisma Gonzalez1716956.25+13.22%
22dalila maria Matias555100+12.75%
23Josep Coll Taberner16161381.25+12.53%
24Miguel Angel Diaz Ramos77457.14+12.53%
25manuel alonso gimenez moya333100+12.5%
26Marina Tarysheva66583.33+12.43%
27Ernesto Javier Santamaria333100+12.3%
28dalila maria Matias55360+12.13%
29Ramon Moncunill44250+11.8%
30Javier Ramoncín55360+11.71%
31Josep LUJAN111100+11.56%
32david mc nemara44375+11.21%
33Agustin Tejedor222100+11.18%
34Fernando DMuñoz222100+11%
35Ramón Invarato Menéndez98450+10.99%
36pablo Lombardero222100+10.93%
37Rafael Carlos Santillan44375+10.86%
38Fede Millet111100+10.68%
39David Pazo44250+10.65%
40Adolfo molto33266.67+10.39%
41Oihan Ustárroz111100+10.31%
42Gabriel Arteche222100+10.04%
43Paul Pot111100+9.78%
44Vicente Torres33266.67+9.7%
45Sergio Suarez111100+9.67%
46Hugo Fernandez Gonzalez111100+9.63%
47Ignacio Casado44375+9.51%
48Rafael Caracuel Barrena111100+9.5%
49Pedro Ramiro Frejenal111100+9.38%
50FÉLIX CASAS PÉREZ111100+9.35%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

IBE keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Iberdrola
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Sovelluksemme
DOWNLOAD APPApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Ltd. Kaikki oikeudet pidätetään.
Riskin julkistus: Rahoitusinstrumenteilla ja/tai kryptovaluutoilla käytävään kauppaan sisältyy suuria riskejä, mukaan lukien sijoitetun summan menettäminen osittain tai kokonaan, eikä tällainen kaupankäynti välttämättä sovi kaikille sijoittajille. Kryptovaluuttojen kurssit ovat erittäin volatiileja ja ulkoiset tekijät, kuten talouteen ja säännöstelyyn liittyvät tai poliittiset tapahtumat, saattavat vaikuttaa niihin.
Ennen päätöstä käydä kauppaa rahoitusinstrumentilla tai kryptovaluutalla sinun tulee olla perillä kaikista rahoitusmarkkinoihin liittyvistä riskeistä ja kuluista, asettaa sijoitustavoitteet harkiten, ottaa huomioon kokemustaso ja riskinottokyky sekä pyytää tarvittaessa neuvoja ammattilaisilta.
Fusion Media haluaa muistuttaa, että tämän verkkosivuston sisältämät tiedot eivät välttämättä ole reaaliaikaisia tai tarkkoja. Verkkosivustolla olevat tiedot ja kurssit eivät ehkä ole peräisin markkinoilta tai pörsseistä, vaan markkinatakaajien toimittamia. Kurssit eivät siis ole pakosti tarkkoja ja niissä saattaa olla eroavaisuuksia kyseisten markkinoiden oikeisiin kursseihin verrattuna. Tämä tarkoittaa, että kurssit ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Fusion Media ja tämän verkkosivuston tietojen toimittajat eivät ota vastuuta kaupankäynnistä aiheutuneista tappioista tai vahingoista tai siitä, että luotat tämän verkkosivuston tietoihin.
Tällä verkkosivustolla olevia tietoja on kiellettyä käyttää säilyttää, jäljentää, esittää, muokata, välittää tai jakaa ilman nimenomaista ja kirjallista etukäteen hankittua lupaa Fusion Medialta ja/tai tietojen tarjoajalta. Tämän verkkosivuston tiedot antava tarjoaja ja/tai pörssi pidättää kaikki immateriaalioikeudet.
Fusion Media saattaa saada korvauksen verkkosivustolla näkyviltä mainostajilta perustuen vuorovaikutukseesi mainosten tai mainostajien kanssa.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
  • Rekisteröidy ILMAISEKSI ja saat:
  • Reaaliaikaiset hälytykset
  • Edistyneet salkkuominaisuudet
  • Yksilöidyt graafit
  • Täysin synkronoidut sovellukset
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse