Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Krakatau Steel Persero Tbk (KRAS)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
615 -5    -0,81%
07:29:45 - Tieto myöhässä. Valuutta IDR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Indonesia
ISIN:  ID1000117005 
  • Volyymi: 13.826.400
  • Osto/Myynti: 610 / 615
  • Pvä ylin/alin: 605 - 620
Krakatau Steel Persero 615 -5 -0,81%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Rendang Sri111100+34.78%
2Sriwahyu Tenda111100+34.78%
3cekidot tulalit111100+34.78%
4indo Posting111100+34.78%
5Rudy Prasetyo111100+29.84%
6eko pernando111100+27.31%
7Hendrianus Aprianto111100+23.08%
8Taufiq Prastiya111100+20%
9Wirya Agung111100+17.9%
10Muhammad Satibi111100+13.57%
11WargaBahari Sanjaya111100+11.48%
12Widi Wardono111100+10.19%
13hanifian tusanrio111100+8.47%
14Josh Friso111100+8.02%
15Fara Lika111100+7.58%
16Cakra Buana1000+2.16%
17Dwi Har111100+1%
18Agus Priyadi11000%
19Achmad Rifani11000%
20Ryan Ryan11000%
21Hakiki Chitra11000%
22Al Farizi11000%
23Diana Ambarsari1100-0.59%
24Fajar Anugerah1100-0.59%
25Dirga Alexy2200-0.71%
26Legasi Corporate1100-1.07%
27Teddy Hendra1100-1.2%
28Rizky Kaharudin1100-1.31%
29Rudy Prasetyo22150-2.74%
30dirdha pawitra1100-2.97%
31Randy Artawijaya1100-3.98%
32Aulia Pradana1100-4.07%
33Made Dharmayasa1100-4.44%
34Harry Muttaqin1100-4.5%
35Muhammad Jardel1100-5.03%
36ahmad hidayat Asrori1100-5.58%
37Saibun Lin1100-5.61%
38Ragil Wardana1100-5.71%
39andrean andrean22150-6.54%
40Gaung Wibowo1100-8.02%
41i kadek suyastana1100-8.87%
42Anoa Piton1100-9.29%
43nando karisoh1100-10.66%
44Biias Biiangllalla1100-11.52%
45Andhi Priyo1100-11.76%
46wahyu an1100-12.27%
47prasetyo aditya2200-12.82%
48Purnama Julia1100-16.67%
49imam santoso1100-16.94%
50Benjamin Jordan1100-21.24%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

KRAS keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Krakatau Steel Persero Tbk
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse