Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Perusahaan Perkebunan London Sumatra Indonesia Tbk PT (LSIP)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
1.065 +20    +1,91%
11:12:50 - Suljettu. Valuutta IDR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Indonesia
ISIN:  ID1000118409 
  • Volyymi: 18.666.100
  • Osto/Myynti: 1.065 / 1.070
  • Pvä ylin/alin: 1.050 - 1.095
Perusahaan Perkebunan 1.065 +20 +1,91%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1LILY MADIANTING111100+32.66%
2Sriwahyu Tenda111100+20.56%
3MKhoirul Lathif111100+15.23%
4Darmi Ahmad111100+14.34%
5novan hariyanto111100+11.69%
6ahmad suhail1000+10.85%
7Sriwahyu Tenda111100+8%
8Rendang Sri111100+8%
9indo Posting111100+8%
10Rija Fahlifi111100+7.94%
11Tika Tikol111100+6.91%
12Roni Ang111100+6.77%
13ayu afwianti111100+6.61%
14Windy Williem111100+6.46%
15Rudy Prasetyo111100+4.62%
16arief putra111100+4.57%
17Andry Yusuf111100+3.73%
18Azmy Syafiqullah111100+3.37%
19Sutarto Srmn111100+3.31%
20abdul malih111100+3.2%
21oktri wiyanto111100+2.77%
22Michael Hermawan111100+2.58%
23Louis Allen Sipayung1000+2.14%
24rizki eka priyanto111100+2.04%
25Putu Mandala111100+1.98%
26Timothy Kwok111100+1.93%
27Christian Thie111100+1.44%
28rezaa pahlevi111100+1.18%
29rahman rahman111100+0.4%
30Peri Tanjung111100+0.39%
31mul yadi111100+0.38%
32Afandi Mardani111100+0.36%
33Danar nurbatin11000%
34Mirza Maudy11000%
35Danny Kurniawan11000%
36Ryan Markus1100-0.83%
37Yayan Setiawan1100-1.15%
38Ogi Poernama1100-1.9%
39gooch kill1100-1.98%
40Defry Utama2200-2.25%
41Amrico Hamdjaja1100-3.72%
42Cyr Fall1100-4.17%
43Wisnu Kalbu Adi1100-5.49%
44Cindy Kurniawan1100-6.8%
45Gegana Agung1100-7.95%
46Fajar Praptomo1100-8.66%
47Fadianto Mirza1100-8.83%
48Muhammad Indra Arifianto1100-9.16%
49Otniel Handityasa1100-9.5%
50DIDIK SUPRIYADI1100-10.86%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

LSIP keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Perusahaan Perkebunan London Sumatra Indonesia Tbk PT
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse