Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Mahaka Media Tbk (ABBA)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
226 -2    -0,88%
11:14:45 - Suljettu. Valuutta IDR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Indonesia
ISIN:  ID1000087208 
  • Volyymi: 103.505.600
  • Osto/Myynti: 224 / 226
  • Pvä ylin/alin: 214 - 238
Mahaka Media 226 -2 -0,88%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1alek iskandar111100+79.12%
2Dian Cahyadi111100+75.68%
3Juan Andre111100+52.73%
4Reza Azer111100+28.57%
5Tirta Anugrah111100+27.86%
6Ivan Avianda111100+26.28%
7Nicholas Stancio Saka111100+25.22%
8muhammad nor fuadi111100+17.27%
9juanda salabi111100+14.66%
10andi ong111100+12.31%
11edi sutopo111100+6.99%
12Rian okaharan111100+6.79%
13Jopa Sruchkoy22150+6.04%
14Cahyo Utomo1000+5.31%
15Adi Kurnia111100+4.52%
16Antony Rahman111100+3.72%
17Akbar Rizki111100+3.6%
18Handika Febrian111100+0.75%
19phik Angel111100+0.67%
20Ady Halim11000%
21Hendro Cipto11000%
22Muhammad Iqbal11000%
23Ladang Sinopsis11000%
24wahyudin udin11000%
25Abdi Guna11000%
26aditya syasya1100-0.95%
27Andi Farid Akbar1100-0.98%
28Henk Kurniawan1100-0.98%
29ponco sugiharto1000-1.83%
30hara sahara1000-1.83%
31Rian Nurhidayat1100-2.33%
32Syarif Roberto1100-2.58%
33Robby Armstrong1000-2.73%
34Fajar Akbar1100-2.88%
35Dzar Fadli El Furqan1100-3.47%
36Rino Prakasa1100-3.64%
37Ru Hanarika1100-4%
38Sutarto Srmn1100-4.14%
39Grace Salim1100-4.72%
40Eric Surana1100-4.76%
41Willy Santoso1100-6.04%
42Hidup Positif1100-8.86%
43Ervin Sanjaya1100-10.12%
44rizki eka priyanto1100-10.26%
45TONO TONS1100-10.37%
46Guritno Efendy SH1100-13.89%
47Gunawan Chan1100-14.21%
48wawan saputro22150-14.72%
49fernandi ermanto1100-15.54%
50handy tjandra1100-16.1%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

ABBA keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Mahaka Media Tbk
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse