Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
Uutta! 💥 Katso ProPicks-strategia, joka päihittää S&P 500 -indeksin 1,183 %+ Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Microsoft Corporation (MSFT)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
7.067,01 +50,16    +0,72%
01/03 - Suljettu. Valuutta MXN ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Meksiko
ISIN:  US5949181045 
S/N:  594918104
  • Volyymi: 611
  • Osto/myynti: 7.065,01 / 7.075,54
  • Pvä ylin/alin: 7.010,00 - 7.077,04
Microsoft 7.067,01 +50,16 +0,72%

MSFT–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Microsoft Corporation -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Carlos López222100+47.73%
2Alexis Rodriguez Galvez111100+13.06%
3Ricardo Villalpando111100+10.5%
4Abraham Rodriguez111100+9.71%
5Iván Zúñiga111100+8.87%
6René Montero222100+6.26%
7Hermann Albrecht555100+4.57%
8Jorge Vargas Cuadra111100+3.92%
9Tailen Clayderman111100+2.53%
10Álvaro Martínez111100+2.46%
11juan galindo111100+2.34%
12Raúl Alan Arenzana Ramírez111100+1.49%
13Luis Enrique Aguirre Mendez111100+1.42%
14Leon Lopez111100+1.31%
15marco trig22150+1%
16Gerardo Duran111100+0.9%
17Mau Hill1000+0.54%
18RoYeR Math1000+0.44%
19Hermann Albrecht111100+0.35%
20EDUARDO SANCHEZ1000-0.21%
21Gustavo Hernández1100-0.5%
22Arless Emiliano1100-1.21%
23Jerri Hernandez1100-1.47%
24Vicente Villarreal1100-2.62%
25San Miguel1100-7.04%
26Monserrat Briseño Núñez1100-38.19%
27Ricardo Robles1100-39.35%
28ULISES DISTEFANO PEREZ HUERTA1100-39.95%
29Jesus Avalos Hdz1100-40.07%
30Jose Antonio De Zamacona B22150-40.09%
31Miguel Angel Herrera Luna1100-40.24%
32Aaron Mendo1100-40.54%
33Emiliano Etienne1100-41.47%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

MSFT keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Microsoft Corp MX
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
Esa Parviainen
Esa Parviainen 24.10.2019 19:19
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Jos tämän vuoden helmi-maliskuussa asiaa harkitsit ja päädyit ostamaan, niin vastaus on kyllä ja edelleen osake on houkutteleva.
Elias Kinnunen
Elias Kinnunen 20.02.2019 15:03
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Onko microsoftin osake järkevä sijoitusvalinta?
Elias Kinnunen
Elias Kinnunen 20.02.2019 15:02
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Onko microsoftin osake järkevä sijoitusvalinta?
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse