Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

MTN Group Ltd (MTNJ)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
13.992 +99    +0,71%
15/10 - Suljettu. Valuutta ZAR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Etelä-Afrikka
ISIN:  ZAE000042164 
S/N:  MTN
  • Volyymi: 4.712.518
  • Osto/Myynti: 13.989 / 13.992
  • Pvä ylin/alin: 13.850 - 14.120
MTN Group 13.992 +99 +0,71%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Abdul Rashid Carrim111100+57.02%
2Eric Slaffa33266.67+51.69%
3thebe magashula111100+47.9%
4Bimal De Silva33133.33+46.99%
5Khalid Omar222100+46.92%
6Tongai Mureka111100+46.8%
7Mikenji Daniel Biayi111100+45.94%
8Robbie deVilliers22150+43.15%
9Rory Parker222100+43.04%
10Festos Tumelo Tsikana111100+39.86%
11Chris Tonkin111100+39.85%
12Terence OConnor111100+36.74%
13Magetlane Matsomane111100+31.89%
14Tshepo Rabosiwana111100+31.39%
15Anton Hamann222100+31.15%
16Donovan Thabede111100+31.04%
17Peter Waller111100+30.65%
18Gavin Thompson111100+30.51%
19Robert Van Zyl222100+29.29%
20Tristan Van Den Berg111100+27.52%
21Sandile Terrence Mdluli111100+26.55%
22Raymond Whatley111100+26.2%
23Lucas Tseki111100+25.99%
24Johannes Segole111100+24.24%
25Siniko Ncitha111100+23.85%
26Marichen Momberg111100+23.76%
27chad Huskisson111100+23.6%
28Stephen Barton22150+20.86%
29Johann Rheeder111100+18.98%
30Lloyd Zibz222100+16.71%
31Dale Nelson111100+16.67%
32Zaheer Ahmed111100+15.14%
33Samantha Franca111100+13.88%
34Jasper Mutsiriko111100+13.49%
35david kelly33266.67+11.34%
36Argemiro Duarte22150+10.72%
37Faghme Meyer111100+10.43%
38Francois Myburgh111100+7.7%
39cassim cassim111100+5.28%
40Francis Rutaha111100+5.11%
41Breyten Bester111100+4.92%
42Jovan Jordaan111100+4.7%
43Kabelo Moloto111100+4.38%
44Gypzy Ga111100+3.6%
45Dane Lehmann111100+3.58%
46John Weston111100+3.58%
47Marius VanRensburg111100+3.12%
48Herman Bosch111100+2.3%
49Tristan Link111100+2.29%
50Banele Skosana111100+1.86%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

MTNJ keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta MTN Group Ltd
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse