Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
🟢 Markkinat ovat nousussa. Jokainen 120K+-yhteisömme jäsen tietää, miten toimia. Sinäkin voit tietää.
Hyödynnä 40 %:n ale
Sulje

OTP Bank Nyrt (OTPB)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
17.420,0 +145,0    +0,84%
18:06:38 - Suljettu. Valuutta HUF ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Unkari
ISIN:  HU0000061726 
  • Volyymi: 149.582
  • Osto/myynti: 17.420,0 / 17.420,0
  • Pvä ylin/alin: 17.315,0 - 17.500,0
OTP Bank NyRt 17.420,0 +145,0 +0,84%

OTPB–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän OTP Bank Nyrt -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1tamas farago87457.14+29.52%
2Tom Mile111100+23.44%
3Peter Kalcsics1010880+21.39%
4Richard Simon22150+20.65%
5Csaba Remetehegyi55480+16.7%
6einstein Last Name222100+16.58%
7Attila Gulyás87685.71+16.4%
8vaktyuk xyz111100+16.19%
9Peter Gulyas111100+14.81%
10Roland Farago55480+14.63%
11Zoltán Ilkó111100+13.42%
12Kàlmán Kiss111100+12.99%
13Zso Zso333100+12.41%
14El Ninho12121083.33+11.75%
15Bence Gécsa Cserna33266.67+11.3%
16Richárd Dobecz111100+11.24%
17Ferenc Lakatos55240+11.15%
18János Klement111100+10.89%
19sandor csarno111100+10.53%
20Roman Kiss111100+10.34%
21Westmedia Goo99666.67+10.34%
22Czifra Gábor111100+10.06%
23Peter Czveiber222100+9.5%
24Péter Gyuricza111100+9.23%
25János Máté111100+9.03%
26Márk Mester222100+8.86%
27Marta Szaszak111100+8.3%
28Ferenc Varga111100+8.25%
29Anwar Taufik111100+8.22%
30Peter Sari111100+7.45%
31Zsolt Bognar111100+7.38%
32Theodor Le211100+7.28%
33Róbert Kalmár1000+6.93%
34Dániel Kiri1000+6.81%
35Enzo Molinari111100+6.8%
36Bela Feher111100+6.73%
37Adam Olah111100+6.63%
38Jónás Balázs222100+6.52%
39Gyula Lukacs111100+6.45%
40Zsolt Wicklein1010440+6.05%
41Johannes Laurio111100+5.99%
42Dráb György111100+5.88%
43Balázs Kardos222100+5.69%
44Csaba Kiss211100+5.57%
45Varga Csaba22150+5.5%
46Gyorgy Kovacs111100+5.41%
47Ferenc Gyükeri111100+5.03%
48Lónyai Árpád1000+4.56%
49Tamas Pesei111100+4.55%
50Gábor Fabini22150+4.48%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

OTPB keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta OTP Bank Nyrt
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse