Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

PP Properti Tbk PT (PPRO)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
71 -1    -1,39%
24/09 - Suljettu. Valuutta IDR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Indonesia
ISIN:  ID1000133903 
  • Volyymi: 36.416.800
  • Osto/Myynti: 71 / 72
  • Pvä ylin/alin: 71 - 74
PP Properti Tbk PT 71 -1 -1,39%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Wijaya Jati111100+103.6%
2Andrew Chou111100+75%
3Andrew Hermawan111100+37.37%
4Koro Koro111100+20.14%
5novan hariyanto222100+15.8%
6Yustinus Rezza111100+15.22%
7Harie Paimin111100+12.41%
8Dany Setyanto111100+12.4%
9Eric Surana111100+10.17%
10Hardian Aditya Mingka111100+8.85%
11Fatkur Rahman111100+8.81%
12Wahyu Setiawanto111100+8.42%
13Andrew Hermawan111100+8.06%
14Lutfi Syawaluddin111100+7.83%
15Rudy Prasetyo111100+7.45%
16Rama Syahputra111100+7.02%
17Adnan AlFarisi111100+5.65%
18Andika Priyandana111100+5.56%
19indo Posting111100+5.29%
20cekidot tulalit111100+5.29%
21Sriwahyu Tenda111100+5.29%
22Rendang Sri111100+5.29%
23Putut Hermansyah22150+5.17%
24Rayindha Priyantama111100+5.1%
25Sutanto Mok111100+4.08%
26Andi Darmawan33133.33+3.03%
27David Yunanto111100+3.03%
28jerry amanda111100+3%
29N Hasan Asykari111100+2.99%
30Hilmi Darmawan1000+2.9%
31Agus Susanto111100+2.58%
32Arnanda Saputra111100+2.04%
33Wahyudi Gunawan111100+1%
34vin cent111100+0.86%
35Arifin Nugroho111100+0.67%
36Nino Satya Wardhana111100+0.63%
37Irfan Radani22150+0.5%
38Hakim MB11000%
39Sudarnanto Himawan11000%
40Edo Andrian11000%
41rakhmat sidiq11000%
42Anggraini Kusumawardani11000%
43fajar ichwan10000%
44Frenky Setiawan11000%
45agus bara11000%
46Wahyu Wedanta10000%
47Siu Mey11000%
48Muhamad Nawawi11000%
49Ignasius Satryo Husodo1100-0.63%
50antony edy1100-0.83%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

PPRO keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta PP Properti Tbk PT
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse