Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Royal Dutch Shell PLC Class A (RDSa)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
19,516 -0,243    -1,23%
15:55:00 - Reaaliaikainen johdettu data. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Alankomaat
ISIN:  GB00B03MLX29 
  • Viim. päätös: 19,759
  • Avaus: 19,713
  • Pvä ylin/alin: 19,412 - 19,773
Royal Dutch Shell A 19,516 -0,243 -1,23%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Claudio Prive444100+21.49%
2Tamas Lajos Elekes111100+18.21%
3Luc Arnould222100+17.08%
4Rob Kijkis222100+14.68%
5mm uu222100+13.79%
6Gianni van Leeuwen111100+12.92%
7Nicola Giorgi111100+12.39%
8Francesco Spin111100+11.18%
9Marco Bakker222100+10.77%
10Nicolas Vanderhallen111100+9.93%
11Laurent Vermandele222100+9.84%
12Jo Chermin111100+9.58%
13Paolo Dodero43266.67+9.36%
14Randall Soumahu111100+9.1%
15Jorge Herranz322100+8.88%
16Maurits Nagtegaal111100+8.41%
17Baris Yapar111100+8.38%
18Guy Fransen111100+8.35%
19Mike Van Den Berge43133.33+8.18%
20Johan Dijkstra111100+8.02%
21Re Ka111100+8.02%
22Юлия Шурышева111100+7.99%
23joost broedersz111100+7.91%
24Kris Rens211100+7.78%
25Chetan Woodun111100+7.7%
26Shirleen Chua111100+7.47%
27Michiel Hijma222100+7.46%
28Stanislav Panchenko111100+7.42%
29Pure Trend111100+7.21%
30Marko Zacheraz111100+7.13%
31Rudolph van Calcar111100+6.76%
32Jeroen Seubers111100+6.7%
33jachy josh111100+6.51%
34Claude Danant33266.67+6.5%
35Eric Sorensen22150+6.4%
36Gustavo Yepes Calle111100+6.32%
37Fritz Raser111100+6.2%
38Jochen Adam111100+6.18%
39Marjan Huisman111100+6.14%
40Gerard van Loenhout111100+6.13%
41Kevin Wauters322100+6.12%
42Juan Villasante111100+6.1%
43Lenne Verloo111100+6.08%
44Kees Dalhuijsen111100+6.04%
45Saglasie Saglasie222100+6.02%
46Lino Borremans44375+6%
47Jürg Hügli111100+6%
48Herwig van der auwera111100+5.77%
49J.J. van Wingerden222100+5.52%
50Joaquin Calderon111100+5.47%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

RDSa keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Royal Dutch Shell PLC Class A
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse