Tuoreimmat uutiset
Sulje
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Päivitä nyt

Shell PLC (RDSa)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
Historialliset Shell-tiedot; tee uusi haku saadaksesi reaaliaikaiset tiedot
19,440 -0,058    -0,30%
24/12 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Alankomaat
ISIN:  GB00B03MLX29 
  • Viim. päätös: 19,440
  • Avaus: 19,378
  • Pvä ylin/alin: 19,350 - 19,592
Shell 19,440 -0,058 -0,30%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Claudio Prive444100+21.49%
2Tamas Lajos Elekes111100+18.21%
3Luc Arnould222100+17.08%
4Rob Kijkis222100+14.68%
5mm uu222100+13.79%
6Gianni van Leeuwen111100+12.92%
7Nicola Giorgi111100+12.39%
8Francesco Spin111100+11.18%
9Marco Bakker222100+10.77%
10Nicolas Vanderhallen111100+9.93%
11Laurent Vermandele222100+9.84%
12Jo Chermin111100+9.58%
13Paolo Dodero43266.67+9.36%
14Randall Soumahu111100+9.1%
15Jorge Herranz322100+8.88%
16Maurits Nagtegaal111100+8.41%
17Baris Yapar111100+8.38%
18Guy Fransen111100+8.35%
19Mike Van Den Berge43133.33+8.18%
20Johan Dijkstra111100+8.02%
21Re Ka111100+8.02%
22Юлия Шурышева111100+7.99%
23joost broedersz111100+7.91%
24Kris Rens211100+7.78%
25Chetan Woodun111100+7.7%
26Shirleen Chua111100+7.47%
27Michiel Hijma222100+7.46%
28Stanislav Panchenko111100+7.42%
29Pure Trend111100+7.21%
30Marko Zacheraz111100+7.13%
31Rudolph van Calcar111100+6.76%
32Jeroen Seubers111100+6.7%
33jachy josh111100+6.51%
34Claude Danant33266.67+6.5%
35Eric Sorensen22150+6.4%
36Gustavo Yepes Calle111100+6.32%
37Fritz Raser111100+6.2%
38Jochen Adam111100+6.18%
39Marjan Huisman111100+6.14%
40Gerard van Loenhout111100+6.13%
41Kevin Wauters322100+6.12%
42Juan Villasante111100+6.1%
43Lenne Verloo111100+6.08%
44Kees Dalhuijsen111100+6.04%
45Saglasie Saglasie222100+6.02%
46Lino Borremans44375+6%
47Jürg Hügli111100+6%
48Herwig van der auwera111100+5.77%
49J.J. van Wingerden222100+5.52%
50Joaquin Calderon111100+5.47%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

SHEL keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Shell PLC
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Sovelluksemme
DOWNLOAD APPApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Ltd. Kaikki oikeudet pidätetään.
Riskin julkistus: Rahoitusinstrumenteilla ja/tai kryptovaluutoilla käytävään kauppaan sisältyy suuria riskejä, mukaan lukien sijoitetun summan menettäminen osittain tai kokonaan, eikä tällainen kaupankäynti välttämättä sovi kaikille sijoittajille. Kryptovaluuttojen kurssit ovat erittäin volatiileja ja ulkoiset tekijät, kuten talouteen ja säännöstelyyn liittyvät tai poliittiset tapahtumat, saattavat vaikuttaa niihin.
Ennen päätöstä käydä kauppaa rahoitusinstrumentilla tai kryptovaluutalla sinun tulee olla perillä kaikista rahoitusmarkkinoihin liittyvistä riskeistä ja kuluista, asettaa sijoitustavoitteet harkiten, ottaa huomioon kokemustaso ja riskinottokyky sekä pyytää tarvittaessa neuvoja ammattilaisilta.
Fusion Media haluaa muistuttaa, että tämän verkkosivuston sisältämät tiedot eivät välttämättä ole reaaliaikaisia tai tarkkoja. Verkkosivustolla olevat tiedot ja kurssit eivät ehkä ole peräisin markkinoilta tai pörsseistä, vaan markkinatakaajien toimittamia. Kurssit eivät siis ole pakosti tarkkoja ja niissä saattaa olla eroavaisuuksia kyseisten markkinoiden oikeisiin kursseihin verrattuna. Tämä tarkoittaa, että kurssit ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Fusion Media ja tämän verkkosivuston tietojen toimittajat eivät ota vastuuta kaupankäynnistä aiheutuneista tappioista tai vahingoista tai siitä, että luotat tämän verkkosivuston tietoihin.
Tällä verkkosivustolla olevia tietoja on kiellettyä käyttää säilyttää, jäljentää, esittää, muokata, välittää tai jakaa ilman nimenomaista ja kirjallista etukäteen hankittua lupaa Fusion Medialta ja/tai tietojen tarjoajalta. Tämän verkkosivuston tiedot antava tarjoaja ja/tai pörssi pidättää kaikki immateriaalioikeudet.
Fusion Media saattaa saada korvauksen verkkosivustolla näkyviltä mainostajilta perustuen vuorovaikutukseesi mainosten tai mainostajien kanssa.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
  • Rekisteröidy ILMAISEKSI ja saat:
  • Reaaliaikaiset hälytykset
  • Edistyneet salkkuominaisuudet
  • Yksilöidyt graafit
  • Täysin synkronoidut sovellukset
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse