Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Ryanair Holdings PLC (RYA)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
16,955 +0,365    +2,20%
24/09 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Irlanti
ISIN:  IE00BYTBXV33 
  • Volyymi: 2.100.543
  • Osto/Myynti: 18,320 / 18,350
  • Pvä ylin/alin: 16,345 - 16,955
Ryanair 16,955 +0,365 +2,20%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1David Barrett222100+45.3%
2Carlo Kenzo Feitoza111100+40.34%
3Dries Loncke111100+39.97%
4mal daly111100+20.5%
5Darragh Gaffney111100+20.5%
6Andreas Igelström111100+15.27%
7Denis Connolly111100+11.52%
8Vasco Teixeira111100+11.26%
9Ihor Krysanov111100+11%
10Krzysztof Filinski111100+10.18%
11Reuben Neill111100+9.7%
12Fred Lacoste111100+7.6%
13Ruben Varbay111100+7.51%
14Tecki Decki22150+7.22%
15JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ22150+6.66%
16Dermot Allen111100+6.48%
17Brian Flanagan111100+3.63%
18al hamou1000+2.67%
19Vojtech Brychta111100+2.26%
20John McDermott111100+1.9%
21Ozan Akin111100+1.48%
22Alessandro Saporito111100+1.19%
23Piotr Pamula111100+1.12%
24Liam Galvin111100+0.95%
25Kevin Cardon111100+0.78%
26Anita Vacca111100+0.72%
27Davide De Monte111100+0.61%
28Hamza Elk111100+0.61%
29Pierre Neyens22150+0.56%
30Adrian Sende111100+0.45%
31Mihai Musunoi1100-0.14%
32Pavel Moroz1100-0.14%
33Patrik Schmiedl1100-0.14%
34Rasmus Lisbjerg1100-0.46%
35Fredrick Johansson1100-0.71%
36Nicolas Lobina1100-0.87%
37John Moran1100-0.92%
38gavin kelly1100-0.95%
39davide garulli1100-1.15%
40Tomas Cuffe1100-1.3%
41Pedro José Cerón García1100-1.32%
42chaled dervishi1100-1.62%
43Ján Valášek1100-2.82%
44Mohamed Moh Ahmed1100-3.16%
45Maciej Wielkopolan1100-3.34%
46olivier moncelet1100-3.65%
47Varman Gunasaegaram1100-3.98%
48Antonio Conte1100-4.57%
49Javier Sagra1100-5.28%
50Alvaro Santillan Nava1100-7%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

RYA keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Ryanair Holdings PLC
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse