Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Soechi Lines Tbk (SOCI)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
208 -2    -0,95%
06:57:42 - Tieto myöhässä. Valuutta IDR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Indonesia
ISIN:  ID1000132905 
  • Volyymi: 11.400.100
  • Osto/Myynti: 206 / 208
  • Pvä ylin/alin: 204 - 214
Soechi Lines 208 -2 -0,95%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1ricky andrean hopmans111100+116.33%
2Edi Setiawan111100+20.81%
3Bahrul Azmi111100+18.09%
4Bondan Sri bawono111100+16.67%
5Eko Saputro111100+13.56%
6Kapten Jojo111100+11.43%
7Chandra Suwita111100+10.4%
8viviet putri111100+9.52%
9Frans Gints111100+8.77%
10david witra111100+7.59%
11Fajar Chaniago111100+7.37%
12Rudyanto Ibrahim111100+4.26%
13iwan basri22150+4.14%
14Otniel Handityasa111100+3.85%
15Herri Atmadja111100+3.7%
16Rizky Kurnia111100+3.03%
17Bella Novianty111100+2.54%
18sastro wardoyo111100+0.83%
19Ridho Purba111100+0.78%
20ujang tojiri111100+0.72%
21Saiful Anwar11000%
22Rafel Daniel11000%
23Ade Putera Gozali22000%
24Fikri Al Mubarok11000%
25reynold hut1100-0.94%
26YUNIELI GULO1100-1.94%
27TONO TONS1100-2.52%
28Andi Alifsyach1100-4.27%
29Rismayana Adi1100-4.85%
30Rizal Pahlevi1100-5.19%
31mateus katto1100-5.34%
32Febry Simarmata1100-5.67%
33tommi setiansyah1100-7.25%
34Yahya Abdurrahman1100-8.85%
35Mulyadi Yadi22150-9.79%
36harto cuqn1100-10.49%
37Abdi Guna1100-10.49%
38mk yanto1100-10.89%
39faiq romli1100-11.43%
40Fransiscus Purba1100-11.48%
41Dicky Arlian1100-11.97%
42imsan borie1100-12.26%
43Bima Satria1100-12.93%
44Grace Selina1000-13.07%
45Kagawa Daniel1100-14.29%
46Wilson Manahampi1100-15.79%
47Fachru Dinsyah2200-16.02%
48Sigit Sigit1100-19.05%
49Christophorus Pudyantoro3300-47.75%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

SOCI keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Soechi Lines Tbk
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse