Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Equinor ASA (EQNR)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
352,75 -0,25    -0,07%
27/05 - Suljettu. Valuutta NOK ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Norja
ISIN:  NO0010096985 
S/N:  10102010
  • Volyymi: 3.324.275
  • Osto/myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 350,25 - 359,40
Equinor 352,75 -0,25 -0,07%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Sindre Arild Knutsen99777.78+27.3%
2ziya yılmaz877100+25.83%
3Henrik Larsgård111100+14.22%
4Daniel Abicht333100+11.31%
5marcial martin111100+9.65%
6Salvis Lapins33266.67+9.01%
7Andrey Gritsenko111100+7.13%
8wesam ftayeh111100+6.81%
9Troels Højbjerg111100+6.62%
10Símun Heinesen111100+6.36%
11Eugene Eisenberger111100+5.19%
12Thomas Bettermann111100+4.5%
13Przemek Przybylski111100+4.06%
14william da silva111100+3.98%
15Xiyang Xie111100+3.98%
16Hans Weichselberger111100+3.46%
17Nuzenga HiCastle111100+3.03%
18Xiyang Xie1000+2.47%
19Евгений Музычкин111100+2.35%
20Pasi Mäkinen111100+2.32%
21Anita Vacca222100+2.29%
22Henrik Kvamme111100+2.12%
23Kadi Viilup111100+1.55%
24anders bille111100+1.38%
25Petter Andresen111100+0.87%
26Petter Døhlen111100+0.78%
27Maor Shoham111100+0.13%
28birkuz barkuz1100-0.06%
29Pal Simon Lopez Solberg1100-0.09%
30Sindre Arild Knutsen1100-0.47%
31Marner Magnussen1000-1.33%
32Zabi Ullah1100-1.37%
33Helge Hunskår1100-1.7%
34Martin Vere1100-1.87%
35Aleks Vedvik33133.33-1.96%
36Bjarne Rasmussen1100-2.26%
37Mauricio Morales1100-2.32%
38bega al1100-2.92%
39Håvard Steffensen1100-3.07%
40Виктор Алексеевич Сорокин55120-3.13%
41Kristoffer Skeie1100-3.16%
42Helle Spangsberg1100-3.68%
43Manfred Bayerlein1100-3.84%
44Torstein Hagenes1100-4.53%
45René Riis1100-6.35%
46Gerrit Nitschke1100-6.58%
47Indrek Prengel1100-6.72%
48Adrian Sende1100-6.8%
49Michael Fizia1100-7.34%
50Przemek Przybylski1100-7.4%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

EQNR keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Equinor ASA
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse