Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
🟢 Markkinat ovat nousussa. Jokainen 120K+-yhteisömme jäsen tietää, miten toimia. Sinäkin voit tietää.
Hyödynnä 40 %:n ale
Sulje

Tesla Inc (TSLA)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
174.28 +7.90    +4.75%
- Tieto myöhässä. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Saksa
ISIN:  US88160R1014 
S/N:  A1CX3T
  • Volyymi: 130,937.00000000001
  • Osto/myynti: 174.20 / 174.46
  • Pvä ylin/alin: 164.82 - 174.46
Tesla 174.28 +7.90 +4.75%

TSLA–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Tesla Inc -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Jaron Gr222100+35.05%
2olivier lecomte111100+33.74%
3Timo Blecher111100+31.21%
4Peter Hausmeister111100+25.07%
5Frank Meier33266.67+19.68%
6Elias Blum111100+18.66%
7Bernd Vierling111100+17.28%
8Jens Hibbeler111100+11.88%
9Matthias Raquet111100+11.77%
10Hermann Albrecht111100+10.62%
11sebastian helm22150+10.57%
12Maximilian Löffel111100+10.5%
13Anton Berbassov111100+8.96%
14Hermann Albrecht14141071.43+7.87%
15franco olterio111100+7.34%
16Gürkan Engin55360+5.55%
17Hermann Albrecht22150+3.73%
18Matthias Bodenheimer111100+2.59%
19Andrea Richard111100+2.05%
20Anil Mertol111100+1.96%
21Andreas Manzenreiter1000+0.46%
22Sebastian Vauth11000%
23pasquale dibattista1100-0.4%
24Zoltán Benkő1100-0.49%
25Paulo Franzini1100-0.73%
26Bert Danzer44125-1.69%
27Christian Belt1100-2.25%
28Gürkan Engin22150-2.8%
29Marko Herzog1100-3.5%
30Hasmi zaidi1100-5.04%
31Matthias Trapp1100-6.15%
32Javier Aguilar1100-7.45%
33Professor Zweistein1100-7.71%
34davide garulli1100-8.66%
35Tobert Neubias1100-11.03%
36Fred Dering2200-13.42%
37Andreas Urban1100-20.8%
38Fab And1100-30.12%
39Chris Peters1100-30.91%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

TSLA keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Tesla Motors Inc
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
Joku Tyyppi
Joku Tyyppi 06.01.2021 15:49
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
tää on 9,6T yritys, että älkäähän shortatko tätä
Poke Mon
Poke Mon 06.01.2021 15:49
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
jaa 9.6 biljoonaa? laskitko aivan itse?
Markus Walden
Markus Walden 18.12.2020 18:20
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Going BEAR
Esa Parviainen
Esa Parviainen 28.02.2020 19:34
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Tällä "paperilla" olen onistunut tekemään kaksi pientä onnistumista ja yhden kerran pienen miinuksen. Jännä siinäkin mielessä, että ainakaan itse en kykene perinteisten "teknisten analyysien" avvulla saamaan mitään otetta tästä. On kokol lailla tunnepuolen positio.
Lasse Tanskanen
Lasse Tanskanen 19.02.2020 16:29
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
BULL???
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse