Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Tofas Turk Otomobil Fabrikasi AS (TOASO)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
58,25 +1,10    +1,92%
22/10 - Suljettu. Valuutta TRY ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Turkki
ISIN:  TRATOASO91H3 
  • Volyymi: 3.080.127
  • Osto/Myynti: 58,20 / 58,25
  • Pvä ylin/alin: 57,35 - 59,40
Tofas 58,25 +1,10 +1,92%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Dolarişi boş İş222100+154.24%
2BURAK ALİŞAN222100+152.93%
3Çağatay Durmazoğlu444100+147.93%
4Yusuf Ziya Aslan333100+138.34%
5Ramazan Göcen222100+135.84%
6ihsan cem turan333100+132.63%
7atilla alt55480+125.11%
8Serkan Elmali222100+124.66%
9Levent Ardıc333100+117.14%
10engin yılmaz77685.71+116.28%
11Ahmet çınar55360+104.31%
12Ahmet DALKIRAN111100+88.85%
13Recp ÖZDEMİR111100+87.88%
14Kadri Koyu111100+86.69%
15Serdar Coskun22150+81.67%
16Ali yavuz111100+81.29%
17Pıhtı Sucuk111100+80.96%
18FAHRETTIN Mete111100+80.85%
19hikmet aslan111100+80.74%
20Mehmet Sayın111100+80.63%
21mustafa sesli111100+80.4%
22Ercan Dem111100+79.85%
23tunç Aydemir111100+79.74%
24Serkan Cosgun111100+77.36%
25Mustafa Vatansever33266.67+77.28%
26Mesut Öztürk111100+77.26%
27Adil Eker22150+76.56%
28Murat Uyan111100+76.51%
29Tolga Özdayıoğlu111100+76.51%
30Abdullah yaman222100+76.21%
31omet ozatila111100+76.09%
32özgür Aldemir111100+75.88%
33SONER BAYRAM111100+75.67%
34arif uğur111100+75.46%
35Suat Kılıç111100+75.36%
36Yusuf Mertol111100+75.36%
37Cihat Sav111100+74.94%
38Kemal Kantar111100+74.11%
39Cem Eroğlan111100+73.91%
40Bayram Görenekli111100+73.4%
41MRT DNC111100+71.98%
42Nedim Sayın111100+71.98%
43Akcan Akcan111100+71.88%
44Süleyman Dogan111100+71.68%
45Erdal Avşar111100+71.68%
46Firat Fir22150+71.33%
47Abdulkadir Gökbayrak111100+71.18%
48Loco Oglu111100+71.08%
49Naki Pancarcı111100+70.58%
50BURAK ALISAN111100+70.49%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

TOASO keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Tofas Turk Otomobil Fabrikasi AS
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse