Tuoreimmat uutiset
Hanki 50% alennus 0
💼 Suojaa salkkusi InvestingPro-tekoälyn osakevalinnoilla – NYT jopa 50 % ALENNUSTA HYÖDYNNÄ TARJOUS
Sulje

Toronto Dominion Bank (TD)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
80,02 +0,60    +0,76%
22/07 - Suljettu. Valuutta CAD ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Kanada
  • Volyymi: 9.998.596
  • Osto/myynti: 80,01 / 80,03
  • Pvä ylin/alin: 79,58 - 80,15
Toronto Dominion Bank 80,02 +0,60 +0,76%

TD–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Toronto Dominion Bank -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Vladimir Yevtushenko111100+50.1%
2Tahir Khawaja333100+12.52%
3neal macdougall222100+12.11%
4jeanfrancois blain222100+11.35%
5Irshad Jamal222100+10.87%
6Winnie Wang111100+10.43%
7Rick Redd111100+10.42%
8andy li111100+9.47%
9Peter Pal111100+9.45%
10Rohit Kumar111100+9.34%
11Alex Haley111100+9.32%
12Robert Costenaro111100+9.21%
13Sheila Chan111100+9.15%
14Tommy Bedard55480+9%
15Tony VanOmmen333100+8.91%
16Hannah Walhad111100+8.73%
17bob bob111100+8.68%
18Kyle K111100+8.6%
19David Wu44375+8.38%
20Lucas Leung22150+8.19%
21Gary Chang111100+8.12%
22Pierre LaRue111100+8.05%
23Stoned Assassin111100+7.79%
24Martin Powell111100+7.57%
25Michael Chartrand111100+7.42%
26Vincent Trépanier111100+7.41%
27Sven Hindrikes111100+7.26%
28Dipak Parikh111100+7.13%
29When Caleb Stunts Cal111100+7.07%
30Francesco Pennacchio111100+7.06%
31Jeremy Brooks111100+6.9%
32Octavian Barbu211100+6.87%
33Romain Bélan111100+6.87%
34Jim jimmaras111100+6.87%
35Luigi DiTullio111100+6.85%
36Farzin Ansari111100+6.68%
37Russell Nieuwenstein111100+6.59%
38Tim Ball111100+6.47%
39Brian Villavicencio111100+6.47%
40Michael Symonds111100+6.46%
41Ashfaq Noor111100+6.44%
42Mauricio Morales111100+6.26%
43Gurpreet Sandhu111100+6.17%
44Corey Rotondo111100+6.14%
45Irfan Parihar111100+5.86%
46Kaelan Kendall111100+5.78%
47Henry Stoldt111100+5.76%
48Todd Bastarache22150+5.5%
49Caleb Main111100+5.45%
50Dale Bowey111100+5.29%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

TD keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Toronto Dominion Bank
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse