Tuoreimmat uutiset
Hanki 50% alennus 0
🟢 Markkinat ovat nousussa. Jokainen 120K+-yhteisömme jäsen tietää, miten toimia. Sinäkin voit tietää.
Hyödynnä 50 %:n ale
Sulje

EUR/ZAR - Euro Etelä-Afrikan Randi

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
19,3599 -0,0197    -0,10%
16:18:08 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Eksoottinen-cross
Perusvaluutta:  Euro
Hintavaluutta:  Etelä-Afrikan Randi
  • Viim. päätös: 19,3796
  • Osto/myynti: 19,3525 / 19,3674
  • Pvä ylin/alin: 19,2406 - 19,4006
EUR/ZAR 19,3599 -0,0197 -0,10%

EUR/ZAR–käyttäjäsijoitukset

 
Euro Etelä-Afrikan Randi-käyttäjäsijoitukset jäsenten tuntemusten paikkansapitävyyden mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Giada Salemi1716956.25+64.88%
2Giovanni Quartarone333100+37.71%
3Atsuhiko Teramoto444100+34.42%
4Carlo Bazzoni33266.67+32.76%
5Max Vassarotti44250+27.47%
6Martin Bauwens222100+27.27%
7Koketso Moos222100+26.72%
8Thabixo Xabangu222100+25.96%
9Melissa Lapage44375+24.93%
10Lufuno Mainganye Gumani33266.67+24.66%
11Cammello Vedovo333100+20.75%
12Jsj Vis111100+20.24%
13Nga Hii22150+19.44%
14Derek Gerber22150+19.42%
15bilel Ainous111100+19.33%
16Cale Hartslief111100+19.3%
17Trevor Nkoenyane111100+18.6%
18Mohau Masenya111100+18.58%
19Lucas dagorret111100+18.58%
20Markus Hoffmann111100+18.5%
21AdenilsonZana Silva111100+18.49%
22Tidimalo Mashiloane111100+18.25%
23Marco Mel111100+18.1%
24Thurston Lai111100+18%
25Michael Wiblin22150+17.9%
26Katlego Mokhuoane111100+17.57%
27Graham Sterley222100+17.51%
28KING VICTOR111100+17.2%
29thabang mahlangu111100+17.11%
30Chris Forte111100+17.07%
31Fathima Vally111100+16.92%
32Steve Broekmann111100+16.78%
33ANDREA BORSATTI111100+16.71%
34Etienne le Roux444100+16.57%
35Shaheen Omar111100+16.21%
36Alberto Debi111100+16.02%
37Walter Conti222100+15.84%
38Julian Masson111100+15.82%
39Prince Mmola111100+15.81%
40Luvo Magongoma111100+15.76%
41FX AJ111100+15.73%
42Simon Feldhusen111100+15.52%
43Kgomotso Mahlakwana111100+15.49%
44Antonio Rivetti22150+15.38%
45Ricardo Hepburn111100+15.37%
46Paul Ndabana111100+15.27%
47aluwani dau111100+15.13%
48Sibongiseni Mashaba111100+14.95%
49NYIKO SHITIBA111100+14.95%
50Saien Rugdeo111100+14.9%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta EUR/ZAR?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

EUR/ZAR-keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta EUR/ZAR
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi

Valuuttaselain

Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse