Indeksifutuurit

Reaaliaikaiset ja Suoratoistetut Futuurien Kurssit (CFDt)

Kk
Viimeinen
Ylin
Alin
Aika
US 30derived
35.141,0035.156,5034.881,60+210,1+0,60%
S&P 500derived
4.429,104.430,204.387,90+28,5+0,65%
Nasdaqderived
15.078,6015.093,6014.955,60+60,5+0,40%
2.251,302.256,802.217,20+26,3+1,18%
Ex.elo 202119,6720,7319,62-0,44-2,18%
DAXderived
Ex.syy 202115.621,0015.648,5015.496,50+90,0+0,58%
CAC 40derived
Ex.elo 20216.637,806.667,806.603,00+31,8+0,48%
FTSE 100derived
Ex.syy 20217.006,807.022,006.930,80+56,3+0,81%
Ex.syy 20214.114,004.124,004.080,00+17+0,41%
Italia 40derived
Ex.syy 202125.492,5025.525,0025.245,00+255,50+1,01%
Sveitsi 20derived
Ex.syy 202112.078,5012.101,5012.010,50+37,5+0,31%
IBEX 35derived
Ex.elo 20218.777,508.834,508.707,00+48,3+0,55%
Ex.syy 20213.527,003.527,003.527,00+27,5+0,79%
WIG20derived
Ex.syy 20212.244,502.244,502.233,50+24,00+1,08%
AEXderived
Ex.elo 2021755,40755,53744,80+10,80+1,45%
iBovespaderived
Ex.elo 2021125.848,00127.140,00125.142,00-564-0,45%
Nikkei 225derived
Ex.syy 202127.835,0027.927,5027.627,50+305,0+1,11%
TOPIXderived
Ex.syy 20211.931,501.938,251.918,25+3,50+0,18%
Hang Sengderived
Ex.elo 202126.063,5026.283,5025.752,00+679,5+2,68%
Ex.elo 20219.341,009.422,009.281,00-45,0-0,48%
4.744,004.764,804.656,60-27,20-0,57%
China A50derived
Ex.elo 202115.246,0015.594,0015.224,00-22,0-0,14%
Ex.syy 20217.360,507.373,507.291,50+65,0+0,89%
Ex.elo 2021361,15361,52356,65+1,65+0,46%
Nifty 50derived
Ex.elo 202115.823,0015.859,5015.729,75+113,90+0,73%
Ex.elo 202134.883,8034.887,4034.615,75+216,55+0,62%
Ex.syy 2021429,40431,20428,15+0,75+0,17%
Ex.hei 20211.515,751.516,001.489,75+26,50+1,78%
Ex.syy 202162.750,0062.961,0062.124,00+1.109+1,80%
TecDAXderived
Ex.syy 20213.670,503.677,753.614,50+13,50+0,37%

USA:n Futuurien Pörssikurssit

Indices Futures prices as of July 29th, 2021 - 12:36 CST
Nimi
Kk
Viim.
Muut.
Avoin
Korkea
Matala
Aika
Ex.Sep 21 4.420,50+26,754.393,754.422,004.380,5012:26
Ex.Sep 21 15.056,00+44,5014.984,7515.084,0014.944,5012:26
Ex.Sep 21 35.040,00+206,0034.867,0035.051,0034.774,0012:26
Ex.Sep 21 2.252,30+31,602.223,602.255,702.215,7012:26
Ex.Sep 21 2.715,80+39,302.678,502.719,102.672,2012:26
Ex.Sep 21 4.400,00+6,204.399,604.400,004.399,6003:58
Ex.Sep 21 1.330,50s+11,500,001.330,501.330,5007/28/21
Ex.Aug 21 19,60-0,508920,4020,7019,6012:25

EUREX Futuurien Pörssikurssit

Kk
Viimeinen
Ylin
Alin
Aika
Ex.syy 202115.625,0015.650,0015.495,00+64,00+0,41%
Ex.syy 202115.624,0015.650,0015.496,00+63,0+0,40%
Ex.jou 202176,0076,0076,000,000,00%
Ex.syy 2021189,95189,95189,950,000,00%
Ex.jou 20216,256,256,250,000,00%
Ex.syy 20214.114,004.124,004.080,00+17+0,41%
Ex.syy 2021459,60460,60459,10+1,60+0,35%
Ex.syy 20213.551,003.563,003.542,00+9,00+0,25%
Ex.jou 202199,4099,5099,40+0,10+0,10%
Ex.syy 20212.324,502.324,502.324,500,000,00%
Ex.syy 2021462,30462,70458,00+2,20+0,48%
Ex.syy 2021644,60645,20630,10+13,20+2,09%
Ex.syy 2021133,75134,40132,05+2,05+1,56%
Ex.syy 2021620,00622,30610,40+13,20+2,18%
Ex.syy 20211.277,401.280,701.274,00-4,50-0,35%
Ex.syy 2021611,40612,00608,90+4,00+0,66%
Ex.syy 2021725,50725,70718,50+7,30+1,02%
Ex.syy 2021806,50808,00795,30+2,50+0,31%
Ex.syy 2021998,301.002,50996,10+0,40+0,04%
Ex.syy 2021759,50762,80758,70+1,90+0,25%
Ex.syy 2021296,60297,90295,60+1,90+0,64%
Ex.jou 202113,0013,0013,000,000,00%
Ex.syy 2021344,10344,10341,00+7,00+2,08%
Ex.syy 2021249,50252,20247,90+2,60+1,05%
Ex.jou 202110,2510,2510,250,000,00%
Ex.syy 2021192,50194,70192,00-0,90-0,47%
Ex.syy 2021467,10469,40466,90-2,60-0,55%
Ex.syy 2021759,90762,60756,50+6,50+0,86%
Ex.syy 2021234,10236,00233,60-1,20-0,51%
Ex.jou 202111,8011,8011,800,000,00%
Ex.syy 2021260,10263,00257,80-1,30-0,50%
Ex.syy 2021382,60383,20381,80-0,40-0,10%
Ex.jou 202113,5013,5013,500,000,00%
Ex.syy 202193,9594,3091,85+1,95+2,12%
Ex.jou 20213,573,573,570,000,00%
Ex.syy 2021261,70262,30260,90+5,30+2,07%
Ex.syy 20211.419,601.419,601.419,60-5,90-0,41%
Ex.syy 2021524,20524,80524,20+3,80+0,73%
Ex.syy 2021557,00557,00555,40+6,00+1,09%
Ex.syy 2021570,00570,00561,60+2,60+0,46%
Ex.syy 2021901,40901,40901,40+3,40+0,38%
Ex.syy 20211.147,801.148,401.147,00+8,60+0,75%
Ex.syy 2021281,80282,70281,40+1,90+0,68%
Ex.jou 202113,0013,0013,000,000,00%
Ex.syy 2021448,70448,70448,700,000,00%
Ex.syy 2021456,20456,30456,20+2,50+0,55%
Ex.syy 2021266,60267,00266,00+2,20+0,83%
Ex.syy 2021532,70534,50532,70+1,70+0,32%
Ex.syy 2021581,50582,70580,30+1,60+0,28%
Ex.syy 2021261,00263,00260,00+2,50+0,97%
Ex.jou 202115,0015,0015,000,000,00%
Ex.syy 20211.494,201.497,701.491,50-1,70-0,11%
Ex.syy 2021237,30237,30237,300,000,00%
Ex.syy 2021779,60779,60779,60+0,40+0,05%
Ex.jou 202185,9085,9085,900,000,00%
Ex.syy 20211.888,501.890,501.879,00+6,50+0,35%
Ex.syy 2021351,50352,10351,50-0,30-0,09%
Ex.syy 2021392,20392,60391,40+0,60+0,15%
Ex.syy 2021907,40908,00903,10+8,30+0,92%
Ex.jou 202113,0013,0013,000,000,00%
Ex.syy 2021291,50295,30291,50-0,60-0,21%
Ex.syy 2021206,80208,20206,800,000,00%
Ex.syy 2021375,10376,20374,60-0,20-0,05%
Ex.jou 202113,5013,5013,500,000,00%
Ex.syy 20211.063,801.063,801.058,20+2,80+0,26%
Ex.syy 2021614,60615,50602,40+11,10+1,84%
Ex.syy 2021131,93131,93131,930,000,00%
Ex.syy 202135.230,0035.402,0035.189,00+79,00+0,22%
Ex.syy 20217.954,007.955,007.936,00+71,00+0,90%
Ex.syy 2021761,70761,70761,700,000,00%
Ex.syy 20215.652,005.671,005.649,00+55,00+0,98%
Ex.syy 20211.899,501.899,501.899,50+36,00+1,93%
Ex.syy 20211.955,001.955,001.955,000,000,00%
Ex.syy 202112.078,0012.101,0012.010,00+34,0+0,28%
Ex.jou 2021309,00309,00309,000,000,00%
Ex.syy 20213.412,003.416,003.410,00+9,00+0,26%
Ex.syy 20213.670,503.676,503.663,00+13,00+0,36%
Ex.elo 202120,2521,1520,20-0,75-3,57%
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.