Indeksifutuurit

Reaaliaikaiset ja Suoratoistetut Futuurien Kurssit (CFDt)

Indeksi
Kk
Viimeinen
Ylin
Alin
Muutos
Muutos %
Aika
US 30derived
Ex.kes 202133.478,5033.711,5033.431,50-152,5-0,45%
S&P 500derived
Ex.kes 20214.123,884.126,884.101,62+3,63+0,09%
Nasdaqderived
Ex.kes 202113.908,2513.948,5013.773,12+99,50+0,72%
Ex.kes 20212.213,052.239,452.206,35-17,55-0,79%
Ex.huh 202117,9818,4817,73-0,02-0,13%
DAXderived
Ex.kes 202115.245,5015.297,5015.197,00-9,5-0,06%
CAC 40derived
Ex.tou 20216.131,506.135,006.087,00-30,0-0,49%
FTSE 100derived
Ex.kes 20216.844,506.857,806.814,50-6,0-0,09%
Ex.kes 20213.920,003.930,003.901,00+2+0,05%
Italia 40derived
Ex.kes 202124.320,0024.380,0024.182,50+128,00+0,53%
Sveitsi 20derived
Ex.kes 202111.020,5011.086,0010.996,00-48,5-0,44%
IBEX 35derived
Ex.tou 20218.490,008.533,508.429,50-49,6-0,58%
Ex.kes 20213.136,503.138,003.126,00+10,0+0,32%
WIG20derived
Ex.kes 20211.973,501.988,501.963,50-2,00-0,10%
AEXderived
Ex.tou 2021702,77705,23700,38-4,01-0,57%
iBovespaderived
Ex.huh 2021119.300,00119.365,00117.908,00+625+0,53%
Nikkei 225derived
Ex.kes 202129.732,5029.903,0029.562,50+152,5+0,52%
TOPIXderived
Ex.kes 20211.958,751.972,251.948,50+1,00+0,05%
Hang Sengderived
Ex.huh 202128.575,0028.839,0028.404,00+164,0+0,58%
Ex.huh 202110.915,0010.929,0010.817,00+60,0+0,55%
4.948,805.040,604.936,60-74,20-1,48%
China A50derived
Ex.huh 202116.850,0017.023,0016.730,00+26,0+0,15%
Ex.kes 20216.958,506.973,506.929,00-3,0-0,04%
Ex.huh 2021361,10361,23358,27+2,50+0,70%
Nifty 50derived
Ex.huh 202114.536,0014.579,2514.307,20+192,75+1,34%
Ex.huh 202131.840,0032.019,9030.779,15+970,75+3,14%
Ex.kes 2021427,90429,60423,00+4,40+1,04%
Ex.huh 20211.481,001.481,501.474,50+5,75+0,39%
Ex.kes 202161.796,0061.803,0060.891,00+751+1,23%
TecDAXderived
Ex.kes 20213.482,003.494,003.456,25+16,50+0,48%

USA:n Futuurien Pörssikurssit

Indices Futures prices as of April 13th, 2021 - 11:16 CST
Nimi
Kk
Viim.
Muut.
Avoin
Korkea
Matala
Aika
Ex.Jun 21 4124.00+3,754.122,754.127,004.101,2511:06
Ex.Jun 21 13903.00+94,2513.825,0013.948,7513.772,7511:06
Ex.Jun 21 33494-137,0033.647,0033.712,0033.431,0011:06
Ex.Jun 21 2216.40-14,202.230,102.239,602.205,5011:06
Ex.Jun 21 2657.70-17,002.675,002.685,502.648,5011:05
Ex.Jun 21 4120.30s+0,804.120,304.121,904.105,6004/12/21
Ex.Jun 21 1336.10s+1,100,001.336,101.336,1004/12/21
Ex.Apr 21 17.9300-0,073918,0518,4817,7011:06

EUREX Futuurien Pörssikurssit

Indeksi
Kk
Viimeinen
Ylin
Alin
Muutos
Muutos %
Aika
Ex.kes 202115.243,0015.298,0015.196,00-4,00-0,03%
Ex.kes 202115.244,0015.298,0015.196,00-3,0-0,02%
Ex.jou 202176,0076,0076,000,000,00%
Ex.kes 2021187,95188,40187,95-0,30-0,16%
Ex.jou 20216,256,256,250,000,00%
Ex.kes 2021433,10433,30433,00+1,00+0,23%
Ex.kes 20213.919,003.930,003.901,00+4,0+0,10%
Ex.kes 20213.317,003.329,003.314,00-9,00-0,27%
Ex.kes 202171,2071,2071,200,000,00%
Ex.kes 20212.191,502.191,502.191,500,000,00%
Ex.kes 2021431,50432,10429,70+0,50+0,12%
Ex.kes 2021644,40652,20644,10-1,50-0,23%
Ex.kes 2021127,35129,35126,65-0,85-0,66%
Ex.kes 2021568,60574,10567,10+1,20+0,21%
Ex.kes 20211.199,901.201,601.195,80+6,50+0,54%
Ex.kes 2021553,90561,50553,90-4,10-0,73%
Ex.kes 2021660,80661,50656,20+4,50+0,69%
Ex.kes 2021736,80739,60735,80-3,60-0,49%
Ex.kes 2021887,50890,80884,10-1,90-0,21%
Ex.kes 2021697,60699,40695,80+1,10+0,16%
Ex.kes 2021304,40307,30303,20-1,70-0,56%
Ex.jou 202113,0013,0013,000,000,00%
Ex.kes 2021316,60316,60312,70+3,10+0,99%
Ex.kes 2021249,70250,30248,70+0,30+0,12%
Ex.jou 20219,759,759,750,000,00%
Ex.kes 2021171,00171,00169,20+1,80+1,06%
Ex.kes 2021432,50432,50426,20+6,90+1,62%
Ex.kes 2021690,80693,80688,00+4,70+0,69%
Ex.kes 2021222,10222,50220,50-1,10-0,49%
Ex.jou 202111,8011,8011,800,000,00%
Ex.kes 2021268,20269,50264,90+2,80+1,06%
Ex.kes 2021384,00386,90381,00-2,20-0,57%
Ex.jou 202113,5013,5013,500,000,00%
Ex.kes 202186,1587,6585,55-0,35-0,40%
Ex.jou 20212,932,952,95+0,02+0,68%
Ex.kes 2021230,20233,10230,20-0,20-0,09%
Ex.kes 20211.356,901.357,501.356,90+4,40+0,33%
Ex.kes 2021495,50495,50495,40+1,10+0,22%
Ex.kes 2021523,00523,10523,000,000,00%
Ex.kes 2021524,90524,90524,90-1,90-0,36%
Ex.kes 2021852,90852,90852,90-1,70-0,20%
Ex.kes 20211.066,201.067,101.064,10+1,70+0,16%
Ex.kes 2021287,00288,80287,00-0,70-0,24%
Ex.jou 202113,0013,0013,000,000,00%
Ex.kes 2021432,40432,70432,400,000,00%
Ex.kes 2021424,60424,60423,70-0,70-0,16%
Ex.kes 2021241,20242,00241,200,000,00%
Ex.kes 2021509,30509,50508,20-0,50-0,10%
Ex.kes 2021549,80549,80548,10+2,60+0,48%
Ex.kes 2021264,80264,80263,50+2,00+0,76%
Ex.jou 202115,0015,0015,000,000,00%
Ex.kes 20211.311,201.314,001.304,20+7,80+0,60%
Ex.kes 2021212,40212,50212,40-0,10-0,05%
Ex.kes 2021674,80674,80674,800,000,00%
Ex.jou 202185,0085,0085,000,000,00%
Ex.kes 20211.843,501.843,501.824,00+10,50+0,57%
Ex.kes 2021325,20325,40323,90+2,00+0,62%
Ex.kes 2021361,30361,30359,50+2,90+0,81%
Ex.kes 2021823,50825,70819,10+5,40+0,66%
Ex.jou 202113,0013,0013,000,000,00%
Ex.kes 2021260,60260,90258,20-0,90-0,34%
Ex.kes 2021223,60226,90223,60-1,00-0,45%
Ex.kes 2021383,00384,50379,60-1,20-0,31%
Ex.jou 202113,5013,5013,500,000,00%
Ex.kes 2021990,00990,00986,00+3,50+0,35%
Ex.kes 2021616,00620,70616,00-1,50-0,24%
Ex.kes 2021129,11129,11129,110,000,00%
Ex.kes 202132.646,0032.713,0032.475,00+147,00+0,45%
Ex.kes 20218.059,008.059,008.021,00+18,00+0,22%
Ex.kes 2021668,00668,00667,70+3,00+0,45%
Ex.kes 20214.968,104.968,104.968,10+18,80+0,38%
Ex.kes 20211.642,501.642,501.624,00+26,00+1,61%
Ex.kes 20211.800,501.800,501.799,90+5,10+0,28%
Ex.kes 202111.021,0011.089,0010.996,00-51,0-0,46%
Ex.jou 2021307,10307,10300,100,000,00%
Ex.kes 20213.144,003.148,003.138,00+18,00+0,58%
Ex.kes 20213.482,003.493,003.457,50+27,50+0,80%
Ex.huh 202116,5517,3016,50-0,85-4,89%
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.