Indeksifutuurit

Reaaliaikaiset ja Suoratoistetut Futuurien Kurssit (CFDt)

Viimeinen
Ylin
Alin
US 30derived
33.719,9033.968,3033.660,50-129,6-0,38%
US 500derived
3.946,703.985,103.937,20-17,2-0,43%
11.481,5011.682,0011.448,00-106,3-0,92%
US 2000derived
1.831,701.843,801.826,20+1,4+0,08%
Ex.jou 202223,4323,6322,98+0,03+0,11%
DAXderived
Ex.jou 202214.370,5014.482,5014.337,50-38,5-0,27%
CAC 40derived
Ex.jou 20226.670,806.707,006.647,50+6,8+0,10%
FTSE 100derived
Ex.jou 20227.531,507.555,007.488,20+38,0+0,51%
Ex.jou 20223.936,003.962,003.922,00-2-0,05%
Italia 40derived
Ex.jou 202224.507,5024.620,0024.275,00+35,50+0,15%
Sveitsi 20derived
Ex.jou 202211.081,0011.210,5011.074,50-90,0-0,81%
IBEX 35derived
Ex.jou 20228.321,508.365,008.276,50-0,30,00%
RTSderived
112.725,00112.945,00111.575,00+1.025+0,92%
WIG20derived
Ex.jou 20221.742,001.752,001.723,00+11,00+0,64%
AEXderived
Ex.jou 2022718,77726,86717,38-2,36-0,33%
iBovespaderived
112.652,00112.834,00109.790,00+3.277+3,00%
Nikkei 225derived
Ex.jou 202227.915,0028.120,0027.902,50-245,0-0,87%
Ex.jou 20221.986,501.995,501.986,00-6,00-0,30%
Hang Sengderived
Ex.jou 202218.298,0018.395,0017.797,00+692,0+3,93%
Ex.jou 20226.262,006.299,006.235,00-21,0-0,33%
3.854,003.866,603.770,00+121,80+3,26%
China A50derived
Ex.jou 202212.626,0012.665,0012.076,00+69,0+0,55%
Ex.jou 20227.242,507.270,507.212,50+1,5+0,02%
Ex.jou 2022295,60296,95292,20+0,20+0,07%
Nifty 50derived
Ex.jou 202218.728,5018.825,0018.662,50+34,40+0,18%
Ex.jou 202243.300,0043.492,4543.205,00+24,85+0,06%
KOSPI 200derived
Ex.syy 2022315,90316,00311,90+3,70+1,19%
Ex.mar 20221.291,001.293,501.271,25+14,00+1,10%
Ex.jou 202267.173,0068.135,0066.705,00-150-0,22%
TecDAXderived
Ex.jou 20223.029,003.174,752.894,25-48,50-1,58%

USA:n Futuurien Pörssikurssit

Viimeinen
Ylin
Alin
Ex.jou 202233.709,0033.993,0033.668,00-162,00-0,48%
Ex.jou 20223.947,003.990,253.941,25-23,25-0,59%
Ex.jou 202211.485,2511.704,5011.465,00-131,00-1,13%
Ex.jou 20221.837,901.850,501.832,50+5,10+0,28%
Ex.jou 202233.710,0033.982,0033.669,00-161,00-0,48%
Ex.jou 20223.945,503.990,753.941,50-24,75-0,62%
Ex.jou 202211.480,0011.704,2511.465,00-136,25-1,17%
Ex.jou 20221.837,901.850,601.832,60+5,10+0,28%

EUREX Futuurien Pörssikurssit

Viimeinen
Ylin
Alin
Ex.jou 202214.362,0014.482,0014.337,00-47,0-0,33%
Ex.jou 202211.079,0011.215,0011.079,00-92,0-0,82%
Ex.jou 20223.933,003.963,003.921,00-5,0-0,13%
Ex.jou 2022437,40441,00437,30-1,00-0,23%
Ex.jou 2022140,40140,85137,95+2,20+1,59%
Ex.jou 2022550,60553,10544,50+2,60+0,47%
Ex.jou 202214.359,0014.482,0014.336,00-50,00-0,35%
Ex.jou 20223.034,503.065,003.034,50-43,00-1,40%
Mini MDAXderived
Ex.jou 202225.432,0025.654,0025.328,00-195,00-0,76%
Ex.jou 2022640,30643,90631,80+15,20+2,43%