Tuoreimmat uutiset
Investing Pro 0
🚨 Pro-tiedot paljastavat tuloskauden todellisen voittajan Katso tiedot
Sulje

NZD/INR - Uuden-Seelannin Dollari Intian Rupia

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
52,278 -0,123    -0,23%
13:27:22 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Eksoottinen-cross
Perusvaluutta:  Uuden-Seelannin Doll
Hintavaluutta:  Intian Rupia
  • Viim. päätös: 52,401
  • Osto/myynti: 52,245 / 52,312
  • Pvä ylin/alin: 52,222 - 52,444
NZD/INR 52,278 -0,123 -0,23%

NZD/INR–käyttäjäsijoitukset

 
Uuden-Seelannin Dollari Intian Rupia-käyttäjäsijoitukset jäsenten tuntemusten paikkansapitävyyden mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Jonathan Matthew111100+4.9%
2Divnoor Mann111100+3.26%
3Dharmik Patel111100+2.63%
4Sunil Ghunake111100+1.87%
5Amol Mandhare22150+0.96%
6Ninad Patel111100+0.27%
7Satinder Hundal111100+0.24%
8PARWINDER SINGH SIDHU1100-0.01%
9harsh wasnik1100-0.63%
10Vaibhav Gupta1100-1.11%
11Negi Da Shubham1100-1.68%
12Grant Shirley1100-1.92%
13Vinit Shah1100-2.01%
14VIKRAM AGGARWAL44125-2.71%
15Amandeep Mavi1100-2.82%
16Anurag Anurag44125-5.03%
17bonny patel4400-6.84%
18shraddha mishra4400-9.4%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta NZD/INR?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

NZD/INR-keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta NZD/INR
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi

Valuuttaselain

Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse