Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Norja 25 -futuurit Touko 2022

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
1.109,78 +24,84    +2,29%
13/05 - Suljettu. Valuutta NOK ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Indeksifutuurit
Markkinat:  Norja
Perusta:  Oslo OBX
  • Viim. päätös: 1.109,78
  • Avaus: 1.088,50
  • Pvä ylin/alin: 1.088,50 - 1.110,75
Norja 25 1.109,78 +24,84 +2,29%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Amitabh Tripathi21211990.48+17.66%
2Aatish Agarwal99777.78+7.71%
3Argemiro Duarte1111872.73+6.54%
4Anshu Raja55360+6.1%
5amit Jain34341852.94+5.93%
6Davide Porcellato111100+4.51%
7Ajay Srivastava1313646.15+4.19%
8Mig John55360+3.59%
9money money99555.56+3.03%
10Andrea Cavalli111100+2.98%
11Roshni mittal1616637.5+2.61%
12Maor Shoham111100+2.35%
13Deepak Jain23231147.83+2.33%
14frank frank22150+2.2%
15Arttu Kyner22150+1.74%
16Hermann Albrecht111100+1.54%
17Prateek Jain55360+1.44%
18Luis Jose Perez111100+1.42%
19Isauro Lozano111100+1.32%
20RD Bhatia222100+1.26%
21Hermann Albrecht111100+1.25%
22Thor Haugland111100+1.15%
23Ajay mehta1111654.55+0.93%
24King Andrew111100+0.9%
25Humberto Nascimento111100+0.63%
26Bernardo Correa111100+0.62%
27SP Gyan33266.67+0.55%
28Milad Taherifard111100+0.53%
29Teseo Italiano111100+0.4%
30Bastian Uhlmann111100+0.2%
31Sebastien Vers111100+0.12%
32erik schellenberg111100+0.1%
33Евгений Кириллов111100+0.06%
34Felipe Jodra Cuesta111100+0.04%
35enzo magnani22150+0.02%
36Mark Mcdade1100-0.03%
37BIN ZHOU1100-0.03%
38amit jain29291137.93-0.21%
39Tommy Cerda1100-0.38%
40Bogdanov Saiu1100-0.76%
41Abhishek Mysore Ramachandra22150-0.9%
42Kabir Khan21211152.38-0.92%
43Simo Ilmari1100-1.36%
44Mauricio Morales1100-1.4%
45José María Baratas Sánchez1100-1.42%
46Andres van luchene1100-1.45%
47Anshul Rastogi1212541.67-1.53%
48Vladimir Fast22150-1.62%
49Rena Jain66233.33-1.75%
50Petemo1100-1.8%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta Norja 25?
tai
Markkinat ovat tällä hetkellä suljettu. Äänestäminen on mahdollista markkinoiden aukioloaikoina.
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

Norja 25 -futuurit keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Norja 25 -futuurit -futuurit
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse