Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
🔥 Tekoälyn valitsema osakestrategiamme Teknologiajättiläiset nousee +7,1 % toukokuussa.
Liity joukkoon osakkeiden ollessa KUUMIA.
Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

PSI All Share Gross Return (BVLG)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
4.748,54 +55,73    +1,19%
14/05 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Indeksi
Markkinat:  Portugali
Komponenttien määrä:  37
  • Volyymi: -
  • Avaus: 4.704,42
  • Pvä ylin/alin: 4.696,38 - 4.756,70
PSI All Share GR 4.748,54 +55,73 +1,19%

PSI All Share Gross Return–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla jäsenet ovat rankattuna PSI General-indeksin näkemystensä pohjalta.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1maxime ringuet111100+9.58%
2Anita Vacca444100+2.6%
3davide garulli111100+2.22%
4Hermann Albrecht111100+1.87%
5Nuno Covas111100+1.75%
6Sérgio Silva111100+1.31%
7Antonio Albano111100+0.78%
8Paul Resende111100+0.75%
9ziya yılmaz22150+0.63%
10Grant Shirley111100+0.53%
11Hermann Albrecht111100+0.28%
12Jorge Dinis Telo Nóbrega111100+0.16%
13Pedro Luis1100-0.08%
14Mário Magalhães44125-0.46%
15Manuel Ferreira1100-0.85%
16Manuel Reis1100-1.41%
17Diogo Cunha1100-2.07%
18Maor Shoham22150-2.11%
19Paul Resende33133.33-5.88%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta PSI All Share GR?
tai
Markkinat ovat tällä hetkellä suljettu. Äänestäminen on mahdollista markkinoiden aukioloaikoina.
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

PSI All Share Gross Return keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta PSI All Share Gross Return
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse