Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Australia 10 vuoden joukkovelkakirjojen tuotto

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
1,761 -0,037    -2,06%
20:00:58 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Joukkovelkakirja
Ryhmä:  Valtion
Markkinat:  Australia
  • Viim. päätös: 1,798
  • Pvä ylin/alin: 1,754 - 1,810
Australia 10 v 1,761 -0,037 -2,06%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1gianluca vanni111100+35.65%
2Rob Tay222100+35.56%
3Pedro Dias Pedro111100+30.19%
4Алексей Батурин111100+28.89%
5bOneqo GameR111100+27.58%
6belal karaja111100+27.55%
7Алекс Солертовский111100+26.96%
8Alessandro Ribeiro111100+26.3%
9Hans Lumagui111100+26.24%
10Pedro Augusto111100+25.48%
11Chris Jung111100+25.48%
12Steven Dong222100+24.22%
13Nitin Madan222100+22.39%
14Ayvaz Rustem111100+22.35%
15Павел Воронько111100+21.7%
16Jonathan Batista Mendes111100+20.7%
17Robert Robert111100+20.03%
18Paul Petersen333100+19.8%
19paul Ngishe111100+19.43%
20adam maher111100+19.31%
21mshr golf111100+18.28%
22Francisco Melo111100+17.15%
23Mitch Aug111100+16.83%
24Walter Costa111100+15.95%
25Bruce Ok111100+15.9%
26경채 서1000+15.87%
27Alex Hont111100+15.42%
28Mark Dean111100+15.38%
29charles hu111100+15.37%
30Abhishek Shukla111100+14.93%
31Lusien Antoanov111100+14.66%
32Gurjit Singh Sidhu111100+14.45%
33warangkana koedyaem111100+14.44%
34ziya yılmaz29292172.41+14.44%
35Gauthier Tijtgat111100+13.85%
36God AT Gmail111100+13.84%
37Next Quality111100+13.83%
38Iwen Yong111100+13.47%
39Hdbehe Benene111100+13.18%
40Masimo Goldberg111100+13.11%
41Akihiro Yamanaka111100+12.6%
42XUE HAN111100+12.31%
43pushpinder sandhu111100+11.73%
44You Werayut1000+11.53%
45Big Justin111100+11.51%
46đô trương đình hoàng111100+11.43%
47David Bayly1000+11.42%
48Theo De kooker111100+11.15%
49Tshepiso Hope111100+10.98%
50Tosho Hristov111100+10.69%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

Australia 10 vuoden keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Australia 10 vuoden joukkovelkakirjan tuotto
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse