Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Soijapapufutuurit - Kesä 2022 (SJCc1)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
36,50 +0,17    +0,47%
21:17:00 - Suljettu. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Hyödyke
Ryhmä:  Maatalous
  • Viim. päätös: 36,33
  • Avaus: 36,65
  • Pvä ylin/alin: 27,50 - 38,15
US Soijapapu 36,50 +0,17 +0,47%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Ramon Hernandez111100+14.5%
2Joãovitor Ribeiro111100+8.53%
3Kaua Zanatta111100+8.39%
4Adevair Gabriel111100+8.03%
5Cleverson Sottili111100+7.15%
6Diógenes Warmling111100+7.1%
7Luis Osorio Xavier111100+6.32%
8Alessandro Santiago111100+5.8%
9Milton Racho111100+5.71%
10Aquila Souto111100+5.51%
11Ivo Griebeler111100+5.39%
12Marcelo Oliveira111100+5.17%
13Everton Toledo111100+5%
14Tiago Assis111100+4.58%
15JONATAN STRADA22150+4.16%
16Kaue Paiva111100+4.12%
17Charle Zocche111100+3.67%
18Angélica Sabadini111100+3.67%
19Willian Magnabosco Munhoz111100+3.67%
20Fernando Bandeira111100+3.61%
21theo cavalcante111100+3.3%
22André Isaías Passoni111100+3.05%
23Silvia Guzela111100+2.96%
24JUNIOR savaris111100+2.88%
25Davi Biase111100+2.77%
26Luis Paulo Wzorek111100+2.51%
27Felipe Coutinho111100+2.43%
28Ozeas Martins111100+1.52%
29Giovanna Martins111100+1.27%
30Rodolfo Junior111100+1.24%
31Alex De Castro111100+1.04%
32Joao Pedro Freitas1000+0.87%
33Diego Bueno111100+0.76%
34Newton Chaves111100+0.26%
35Francisco Junior111100+0.13%
36mahdi behavari11000%
37Marcos Antonio Dal Piaz11000%
38Edson Calazans11000%
39Gizelly Santos11000%
40José Ap Dias da Cruz22000%
41Chander Menegolla11000%
42Felype Castro11000%
43Luiz Queiroz11000%
44Flavio Maia11000%
45Rodrigo Simões11000%
46Diego Rodrigues De Oliveira1100-0.1%
47Jorge Junior1100-0.1%
48Albert Caldart1100-0.15%
49Toni Carvalhaes1100-0.15%
50Álvaro Rodrigues22150-0.26%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

Yhdysvaltain soijapapufutuurit keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Soijapapufutuurit
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse