Tuoreimmat uutiset
Hanki 50% alennus 0
🔥 Tekoälyn ensiluokkaiset InvestingPro-osakevalinnat Nyt jopa 50 % alennusta HYÖDYNNÄ TARJOUS
Sulje

CNY/IDR - Kiinan Yuan Indonesian Rupia

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
2.230,67 +3,78    +0,17%
06:46:02 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Eksoottinen-cross
Perusvaluutta:  Kiinan Yuan
Hintavaluutta:  Indonesian Rupia
  • Viim. päätös: 2.226,90
  • Osto/myynti: 2.230,38 / 2.230,96
  • Pvä ylin/alin: 2.230,03 - 2.232,87
CNY/IDR 2.230,67 +3,78 +0,17%

CNY/IDR–käyttäjäsijoitukset

 
Kiinan Yuan Indonesian Rupia-käyttäjäsijoitukset jäsenten tuntemusten paikkansapitävyyden mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1挺 余111100+2.81%
2Harris Chandra111100+2.03%
3Nini Darmiaty111100+1.57%
4Danu Vijama222100+1.31%
5Arvin Honami111100+1.3%
6Gerry Chandra111100+1.05%
7Taufiq Rahman111100+0.79%
8Ferdinan Tjung111100+0.19%
9Yuki Hangdaka1100-0.08%
10Lala Mimi1100-0.18%
11Ryder wang1100-0.64%
12Martin Moniaga Sindarto1100-0.69%
13Aldo Putra1100-0.7%
14Windsen Sen1100-0.89%
15Bramantya Allu1100-0.96%
16Hengky Jap1100-1.26%
17Shanyou Duan1100-1.29%
18Ariel Widjaja1100-1.51%
19Hartoso Harts1100-1.86%
20xiahua yao1100-1.98%
21albert wardhana2200-2.18%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta CNY/IDR?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

CNY/IDR-keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta CNY/IDR
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi

Valuuttaselain

Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse