Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

CNY/TRY - Kiinan Yuan Turkin Liira

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
2,3546 +0,0380    +1,64%
09:24:03 - Reaaliaikatiedot. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Eksoottinen-cross
Perusvaluutta:  Kiinan Yuan
Hintavaluutta:  Turkin Liira
  • Viim. päätös: 2,3166
  • Osto/myynti: 2,3531 / 2,3561
  • Pvä ylin/alin: 2,3334 - 2,3637
CNY/TRY 2,3546 +0,0380 +1,64%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Ali Civelek55480+33.21%
2Rüştü Can Celik111100+29.95%
3Berkay Ada111100+29.91%
4Burak Erdem111100+29.52%
5Metin pak111100+27.8%
6Omer Gunay111100+27.8%
7Çağdaş Demir111100+24.53%
8Can Tigrel111100+20.98%
9Taner Degirmenci111100+15.22%
10Quentin Granger111100+15.14%
11ABİDİN ATALAY111100+15.05%
12KemalYetkin Kirli111100+12.04%
13Özgür Karakuş22150+10.36%
14Bahadır Yalçın22150+9.16%
15oguz baykan111100+9.04%
16Batu Doğan111100+8.58%
17emir kahveci111100+8.23%
18Muharrem Gezköy111100+8.2%
19Berker Kr111100+7.7%
20ilkay sert111100+7.06%
21Hassan Kilic111100+6.37%
22Engin Zerey111100+5.17%
23yahel sherman111100+4.99%
24necati engin44375+4.83%
25Kaan Artar33266.67+4.79%
26Hüsnü Pekin33266.67+4.44%
27Hasan Faruk Aktaş111100+4.28%
28Burak Yaşar111100+4.2%
29Ömer Piri111100+4.03%
30Atilla Ayaz111100+4.02%
31Fatıh Nıd111100+4.01%
32Berk Yavaşer111100+3.69%
33Erdoğan Coşgun111100+3.59%
34Murat KAYA111100+3.55%
35Ramazan Yprmz111100+3.52%
36Olur Öyle111100+3.36%
37Emre Kaya111100+3.22%
38Mehmet Emre Özgüngör111100+3.21%
39Ali Selvi111100+2.98%
40Ok sa111100+2.89%
41Ersin Karakaya111100+2.8%
42Efecan Duraçe111100+2.73%
43Volkan Pazarlıoğlu111100+2.65%
44ONUR GÜNAY111100+2.61%
45Erdoğan Çetin111100+2.47%
46Oğuzhan Hız44250+2.4%
47Saffet çakmak111100+2.39%
48ruzgarneo ruzgarneo22150+2.19%
49Ozkan Altan111100+1.86%
50Oğul Fırat Çiftçi111100+1.5%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta CNY/TRY?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

CNY/TRY-keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta CNY/TRY
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi

Valuuttaselain

Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse