Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

USD/ZAR - Yhdysvaltain Dollari Etelä-Afrikan Randi

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
16,3815 +0,1095    +0,67%
01/07 - Suljettu. ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Valuutta
Ryhmä:  Eksoottinen
Perusvaluutta:  Yhdysvaltain Dollari
Hintavaluutta:  Etelä-Afrikan Randi
  • Viim. päätös: 16,2720
  • Osto/myynti: 16,3740 / 16,3890
  • Pvä ylin/alin: 16,2782 - 16,4975
USD/ZAR 16,3815 +0,1095 +0,67%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Сергей Румянцев99777.78+45.71%
2Craig Treherne555100+42.1%
3Damien Fenskey55480+41.51%
4Andreas Stavrides444100+40.54%
5Трамп Клинтон777100+39.24%
6Mongezi Mkhaba333100+38.07%
7Keith Morison17171270.59+37.49%
8Andre Stander66583.33+32.3%
9jp de villiers333100+31.95%
10Albertus Booysen66583.33+31.58%
11Riaan Joubert222100+29.94%
12Kwabena Afriyie44375+29.9%
13Gerdehann Pienaar1111872.73+29.85%
14Robinson Possebon555100+29.62%
15Daryn Molenaar44375+29.12%
16Bob Mokoo1010770+28.97%
17Thabo Mkhombe222100+27.9%
18Kok keong Yeap333100+27.78%
19Junior Zack444100+27.49%
20Lino Borchard222100+27.3%
21Mehmet Uslu88787.5+26.81%
22Eben Visser222100+26.06%
23Azwihangwisi Mulaudzi33266.67+25.7%
24Thurston Lai222100+25.57%
25Vaibhav Merhoye333100+25.46%
26Thandokuhle Gumede222100+25.11%
27Najwa Ashour222100+24.59%
28Prince Mmola222100+23.63%
29David Odes222100+23.21%
30Tshiamo Mokone333100+23.1%
31Kanan Mammadov1111981.82+23.01%
32Pieter Ackermann99666.67+22.77%
33ANGEL VILLOTA44375+22.61%
34Knowinvst Invstor222100+22.4%
35Gaopalelwe Dinkebogile222100+22.28%
36shinobu k777100+22.12%
37Stefan Du Plessis1312758.33+22.08%
38Victor Mwape44375+22.08%
39Christiaan Louwrens44375+21.95%
40amjad shhab333100+21.77%
41Amalio Beukes333100+21.61%
42Zen Martin99777.78+21.59%
43Given Mgwenya333100+21.51%
44Medu sa555100+21.35%
45Thabang Molefe333100+21.23%
46Ketsela Samuel222100+21.13%
47Rex Mametja222100+20.97%
48Ebrahim Alibhai1212866.67+20.12%
49Alre van Heerden222100+20.07%
50Troy Tshipi Royal Matlala333100+20%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta USD/ZAR?
tai
Markkinat ovat tällä hetkellä suljettu. Äänestäminen on mahdollista markkinoiden aukioloaikoina.
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

USD/ZAR-keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta USD/ZAR
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi

Valuuttaselain

Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse