Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Direxion Daily MSCI Emerging Markets Bear 3X Shares (EDZ)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
9,320 -0,460    -4,70%
07/12 - Suljettu. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Pörssin sulkemisen jälk.
9,310
-0,010
-0,107%
1:31:06 - Reaaliaikatiedot
Tyyppi:  ETF
Markkinat:  Yhdysvallat
Liikkeeseenlaskija:  Direxion
ISIN:  US25459Y4706 
CUSIP:  25460E547
Perusta:  MSCI EM Net USD
Omaisuusluokka:  Osake
  • Volyymi: 475.079
  • Osto/Myynti: 0,000 / 0,000
  • Pvä ylin/alin: 9,310 - 9,450
Direxion Daily Emerging Markets Bear 3X Shares 9,320 -0,460 -4,70%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1EDUARDO BRITO55480+172.74%
2Stephen Coady111100+75.33%
3Murray Zipp111100+74.66%
4주형 이111100+74.61%
5Karime Sánchez111100+73.09%
6Armando Martínez111100+24.81%
7ALEJANDRO KARG ELIAS222100+24.11%
8elias tuachi111100+16.06%
9Jorge Carreon Calderon222100+14.23%
10Armando Nùñez Sànchez111100+13.66%
11Vladimir Yevtushenko222100+9.55%
12Nut Julian Sanchez111100+8.67%
13Lalo Lalo111100+8.23%
14Chan Sohn666100+7.77%
15Jesus Gallardo111100+7.77%
16Absalon Joel Sosa Olvera44375+7.36%
17Rodrigo Bravo111100+6.77%
18SungWoo Hong22150+6.37%
19Eric Si222100+5.47%
20Franco Giordani111100+5.01%
21Juan Camaney222100+4.32%
22Nuno Nogueira111100+4.05%
23Valdek Kazana111100+3.97%
24Jonathan Saldana111100+3.89%
25Josh Joseph111100+3.43%
26Martin Zambrano111100+2.08%
27Alan Loya111100+1.78%
28Jorge Castillo111100+1.46%
29david almada romero22150+0.85%
30JOSE MIGUEL ENRIQUEZ22150+0.24%
31Francisco Vargas111100+0.05%
32Axel Zamudio11000%
33Edgar Hanna11000%
34k chan33000%
35Alberto Cruz1100-0.32%
36Hector Garcia1100-1.09%
37Ivan Rojas Bielma1100-1.44%
38Lizeth Hernandez Rubio1100-1.6%
39Paris Sánchez4400-2.32%
40Michel Marin1100-3.07%
41Ivan Varela1100-4.72%
42Yaakov Rabinovich22150-4.91%
43Hector Lozano1000-5.55%
44Jose Clz1100-6.35%
45Rene Ruisanchez1010330-6.4%
46Ozan Turan1100-7.51%
47Gerardo Hernández1100-7.52%
48mm jj1100-7.75%
49ENRIQUE SADA1100-8.04%
50동진 한1100-9.04%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

EDZ kommentit

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Direxion Daily MSCI Emerging Markets Bear 3X Shares
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse