Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
🔥 Tekoälyn valitsema osakestrategiamme Teknologiajättiläiset nousee +7,1 % toukokuussa.
Liity joukkoon osakkeiden ollessa KUUMIA.
Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

BET (BETI)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
17.362,79 +0,00    +0,00%
17/05 - Reaaliaikatiedot. Valuutta RON ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Indeksi
Markkinat:  Romania
Komponenttien määrä:  17
  • Volyymi: -
  • Avaus: 17.190,17
  • Pvä ylin/alin: 17.190,17 - 17.392,78
BET 17.362,79 +0,00 +0,00%

BET–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla jäsenet ovat rankattuna BET-indeksin näkemystensä pohjalta.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1andrei andrei111100+7.61%
2Alexandru Postu111100+5.34%
3Paul Razvan111100+4.53%
4Sune Larsson111100+2.95%
5Anita Vacca666100+2.75%
6ziya yılmaz111100+2.49%
7Filip-Sebastian Dumitru111100+2.35%
8Daniel Bocai222100+2.33%
9Paul Cuc111100+2.02%
10Stefan Chivu111100+1.65%
11Joe Bucks111100+1%
12kostis malataras1100-0.01%
13Manuel Navarro Fernández1100-0.1%
14Jakub Cierpiszewski1100-0.33%
15Lau Rică1100-0.6%
16Radulescu Viorel1100-0.64%
17Victor Arruda1100-0.82%
18David Faltas1100-1.2%
19Cosmin Cârcu1100-3.28%
20Anil Altun1100-3.81%
21Grant Shirley1100-3.87%
22Hermann Albrecht1100-4.29%
23Maor Shoham22150-4.67%
24Andrei Maco2200-5.07%
25Alexandru Vlad1100-8.2%
26Bull or Bear1100-8.88%
27Smyrnov Design1100-10.21%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta BET?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

BET keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta BET
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse