Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

FTSE MIB (FTMIB)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
25.968,84 -112,29    -0,43%
24/09 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Indeksi
Markkinat:  Italia
  • Viim. päätös: 25.968,84
  • Avaus: 26.021,97
  • Pvä ylin/alin: 25.920,83 - 26.081,89
FTSE MIB 25.968,84 -112,29 -0,43%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1davide garulli87876878.16+91.21%
2Won Ton1151156657.39+65.57%
3jachy josh41412765.85+57.91%
4valerio baesso59593661.02+52.84%
5flavio firmino salomone19019016988.95+51.77%
6Anita Vacca33733625876.79+44.37%
7Teseo Italiano59594474.58+41.55%
8Ben Rickert39393487.18+35.84%
9Fabio Classenza79797797.47+34.59%
10francesco cordeschi43432967.44+33.14%
11hkjhk uiouo1111981.82+31.56%
12MAURIZIO PITTINO1212975+30.86%
13Marco Conocchiari55480+30.25%
14Breeze Win15151173.33+29.97%
15luca notari15141285.71+29.73%
16Marco Franco99555.56+28.86%
17Francesco Franchitto21201470+26.35%
18giuseppe vuono1111763.64+26.24%
19Domenico Di Marzo877100+25.78%
20luca colombo1313969.23+25.76%
21Stella Icz28282692.86+25.52%
22Andrea Dodaro1111763.64+25.46%
23Alessio Fontani66583.33+25.33%
24Antonio Goffredo21211361.9+24.75%
25Jean Louis1413861.54+24.32%
26Jose Luis Hernandez16161487.5+23.05%
27Andrea Pesucci777100+22.87%
28fabrizio vrk13131076.92+22.68%
29alberto venturelli55480+22.15%
30Fa Pi99888.89+22.06%
31Marco Marco333100+21.81%
32francesco germinario55360+21.58%
33Maurizio Moroni111100+21.54%
34Maurizio Biagini1414964.29+21.37%
35Fabrizio Vallosio544100+20.82%
36Roberto Ferranti555100+20.76%
37Lorenzo Dig44375+20.7%
38Gibezzi Angelo66583.33+20.69%
39Alessandro Pangrazi44375+20.34%
40Cesar Scaioli333100+20.12%
41paolo moras88675+19.95%
42Frank Ivo33266.67+19.88%
43Danilo Bonetalli333100+19.86%
44Diego gasparetto555100+19.8%
45Gianpiero Ardissono433100+19.77%
46Signal Trader33266.67+19.49%
47Antonio Di Mambro111100+19.49%
48Cricri Rio77685.71+19.38%
49Nico Sv22150+19.28%
50Robby Dino Pala77457.14+19.26%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta FTSE MIB?
tai
Markkinat ovat tällä hetkellä suljettu. Äänestäminen on mahdollista markkinoiden aukioloaikoina.
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

FTSE MIB keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta FTSE MIB
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse